Jičín – Čestice 4:1

V úvodu hosty podržel brankář Beránek. Skóre se poprvé měnilo ve 14. min., kdy Jičín využil přesilovku čtyři na tři. V 18. min. měl vyrovnání na hokejce Žďárek, ale samostatné sólo neproměnil. Ve 23. min. domácí zužitkovali přesilovku pět na tři ve druhou branku a o tři minuty později využili i další přesilovku – 3:0. V polovině utkání neproměnil samostatný únik Marha. Ve 34. min. při signalizovaném vyloučení využili domácí další početní výhodu. V závěrečné třetině Jičínští polevili a hosté se dočkali čestného gólu. V 53. min. se trefil Žďárek po asistenci Kupky.

Sestava TJ Sokol Čestice: Beránek – Vaniš, Vích, Macháček, Kolář – Žďárek, Javůrek, Kupka, Marha, Jančárek, Jiruška – Sajd, Dvořák.