Junioři HC Opočno v krajském přeboru neuspěli doma ani na ledě v Jaroměři.

HC Opočno – HC Jičín 2:4 (0:1, 1:1, 1:2). Branky Opočna: L. Žid, T. Jarkovský. Sestava HC Opočno: Hradecký (Řízek) – J. Burýšek, Gábor, Hvězda, T. Jarkovský, Kňourek, Kupka, Lelek, Michl, Mňuk, Petr, Stolín, Škrabal, L. Žid, Cvejn.

V úvodní třetině padla jediná branka. Bohužel v 11. min. do sítě domácího celku. Ve 12 vteřině druhého dějství vyrovnal L. Žid – 1:1, ale hosté odpověděli během necelých dvou minut druhou brankou – 1:2. V prostřední třetině se přitvrdilo. Zatímco v úvodní sudí vylučoval pouze jednou, během druhé dvacetiminutovky poslal na trestnou lavici osm hráčů. V přesilovkách se však skóre zápasu neměnilo.

V závěrečné části hry Opočenští přečkali jedno oslabení, ale v následujícím už přesile jičínských hráčů vzdorovat nestačili. Hosté ve 44. min. zvýšili na 1:3. Naděje domácích na obrat v zápase definitivně pohřbil čtvrtý inkasovaný gól v 47. minutě. Výsledku dala v 57. min.konečnou podobu branka T. Jarkovského po asistenci Michla.

HC Jaroměř – HC Opočno 8:4 (5:2, 1:1, 2:1). Branky Opočna: T. Jarkovský 2, L. Žid, Petr. Sestava HC Opočno: Hradecký (Řízek) – J. Burýšek, Gábor, Hvězda, T. Jarkovský, Kňourek, Lelek, Michl, Petr, Stolín, Škrabal, L. Žid, Cvejn.

Do zápasu vstoupili lépe domácí junioři. Skórovali ve 2. a v 6. min. Na sklonku 9. min. snížil na rozdíl jediné branky L. Žid po přihrávce J. Burýška – 2:1. V 15. min. Jaroměř potrestala vyloučení Hvězdy – 3:1, ale kontaktní gól Opočna zařídil Petr po asistencích Cvejna a T. Jarkovského - 3:2. Divoká přestřelka v úvodní třetině pokračovala a domácí hokejisté góly v 17. min. a v předposlední vteřině zvýšili na tříbrankový rozdíl – 5:2.

Druhá část hry skončila nerozhodně. Na gól T. Jarkovského (as. Michl, L. Žid L.) ve 24. min. odpověděli domácí stejnou mincí ve 32. min. – 6:3.

V poslední třetině Jaroměř zvýšila až na 8:3, ale posledním střelcem, na branky bohatého zápasu, byl opočenský T. Jarkovský, který se po přihrávkách Petra a L. Žida trefil v utkání podruhé.

Další výsledky - 8.kolo: Krkonoše - Dvůr Králové-Náchod 3:6, Hronov - Jaroměř 2:13, Spartak Nové Město n. Met. - Nová Paka 14:3; 9.kolo: Jičín - Spartak Nové Město n. Met. 2:3, Třebechovice - Krkonoše 1:10, Dvůr Král.-Náchod - Hronov nehráno.

1. Dvůr K.-Náchod 6 1 0 0 48:12 20
2. Krkonoše 5 1 1 1 61:31 18
3. Jaroměř 5 1 1 1 53:24 18
4. Jičín 5 0 2 1 40:29 17
5. Nové Město 4 1 0 3 39:22 14
6. Opočno 3 0 0 5 32:37 9
7. Nová Paka 2 0 0 6 19:51 6
8. Hronov 1 0 0 6 23:52 3