Utkání začalo oboustranně opatrně. V první třetině by se šance daly počítat na prstech jedné ruky. Za zmínku stojí pouze tyč, kterou nastřelil v 15. minutě po sólovém nájezdu hostující Rejzek. Ve druhé části nevyužil domácí celek dvě přesilovky pěti proti třem.

Když už se zdálo, že duel skončí v normální hrací době bez branek, udeřilo. Po chybě hostujících zadáků se prosadil bydžovský Hron šest minut před koncem, který přehodil již ležícího brankáře Petrů. I když Třebechovice se v závěru snažily vybojovat proloužení, stav skóre se již nezměnil.

Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). Branka: Hron. Stadion Nový Bydžov: Navrátil – J. Čížek, A. Čížek, Odl, Reček – M. Čížek, Marek, Louženský - Bičiště, Vaníček, Erban – Hronek, Věchet, Semanko – Červinka. SK Třebechovice: Petrů – Luštinec, Tomášek, P. Hloušek, Řezníček, Černý Pejřil, – Podzimek, Rejzek, Pišta, Smutný – M. Hloušek, Branda, Knížek – Kudr, Kosina, Šesták – Kubín, Fiala.

Josef Konyarik, trenér Stadionu Nový Bydžov: „Zápas byl vemi vyrovnaný. Řekli jsme si v kabině, že se musíme vyvarovat zbytečných faulů a to jsem splnili. Byl to zápas vynikajících brankářů. Konečně se nám uzdravili někteří hráči, takže můžeme hrát na tři útočné řady. Kluci si dokázali, že když se chce, tak to určitě jde.“

Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice: „Utkání jsme odehráli velmi dobře. Ale když nedáme branku, tak nemůžeme vyhrát. Trefili jsme jen tyč.“