Hokej: Gólman Tomáš Sajdl zabránil desítce

Skuteč/Čestice - Hokejisté Čestic si v 10. kole přeboru Pardubického kraje přivezli vysokou porážku ze Skutče.

6.12.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Eduard Erben

Celek Sokola Čestice utrpěl v 10. kole krajského přeboru debakl na ledě ve Skutči.

Skuteč - Čestice 9:2

Hosté přijeli do Skutče ve „vypráskané“ sestavě a od začátku zápasu působili velmi odevzdaně. Po celou úvodní třetinu na hřišti vládlo jedno družstvo - domácí Skuteč. Svou převahu zúročili třemi góly - ve 4., 11. a 12. minutě. Do první přestávky se stav už neměnil.

Druhou třetinu hosté z Čestic přidali a hru vyrovnali. Jenže ze své snahy vytěžili pouze jeden gól. V přesilové hře snížil Miloš Cvejn - 3:1. Krátce poté, co se utkání přehouplo do druhé poloviny (v 31. minutě), hosté opět vedli tříbrankovým rozdílem a jen díky bravurním zákrokům brankáře Tomáše Sajdla hosté na konci druhé třetiny neprohrávali vyšším rozdílem.

Do závěrečného dějství vstoupila opět lépe Skuteč. Přehrávala hosty a korunovala svoji snahu ve 47. minutě brankou na 5:1. Čestickým hokejistům se sice po několika vteřinách podařilo zásluhou Mňuka korigovat na 5:2, ale pak přišla gólová smršť domácích. Skutečtí kanonýři se trefili v 50., 51., 54. a 56. minutě! Jen díky brankáři Tomáši Sajdlovi si hosté ze Skutče neodvezli „načepovanou desítku“.

HC Skuteč - Sokol HC Čestice 9:2 (3:0, 1:1, 5:1). Branky: Andrejs 4, Turčány 2, Janoušek 2, Vondráček - Miloš Cvejn, Mňuk. Rozhodčí: Rukeně - Doležal, Šťastná. Vyloučení: 15:10. Diváků: 60.

Sokol HC Čestice: T. Sajdl – J. Sajdl, Javůrek, Jiří Hvězda, Burýšek - Bárta, Marha, Miloš Cvejn, Matěj Hvězda, Mňuk, Seibal, Rusiňák.

(mj)

6.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 25 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů PRACOVNÍK PRO MONTÁŽ SEDAČEK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: Kontakt osobně na pracovišti PO - PÁ od 8 do 16 hod. nebo e-mailem jaroslava.zahradnikova@adient.com., - ZŠ, - fyzická zdatnost - fyzicky namáhavá práce (manipulace s těžkými břemeny), - manuální zručnost, - 18-ti směnný režim, - stravenky, letní a zimní bonus, bonus za přítomnost, bonus za 18-ti směnný provoz, - týden dovolené navíc, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.. Pracoviště: Adient czech republic k.s. - odštěpný závod kvasiny, Průmyslová, č.p. 680, 517 01 Solnice. Informace: Jaroslava Zahradníková, +420 498 019 604,606 610 728. Výroba - Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících 13 000 Kč Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor Pomocný údržbář/-ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kontakt telefonicky. , - pomocné údržbářské práce při údržbě budovy.. Pracoviště: Gois s.r.o. - provozovna, 518 01 Dobruška. Informace: Pavel Škalda, +420 777 754 546. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 27 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě Směnový/á vedoucí pilnice v Třebešově. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail kariera@matrix-as.cz., - práce v nově vybudovaném provozu pily v Třebešově, - požadujeme aktivní přístup, flexibilitu, technické myšlení, - zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví velkou výhodou, - nabízíme zázemí silné, ryze české společnosti a motivující systém odměňování, - základní mzda je měsíčně navyšována o prémie za výkon , - závodní stravování, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, - 13. plat, placené volno v den narozenin.. Pracoviště: Matrix a.s., 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martin Bárta, . Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 740 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Pomocník/ice na úklid. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 12740 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt telefonicky / osobně na personálním oddělení Nemocnice v Rychnově n. Kn. od 7:00 do 13:30 hodin nebo e-mailem rufferova.helena@nemocnicerk.cz. K žádosti o zaměstnání je nutné přiložit životopis. , - úklid na lůžkových odděleních dle rozpisu směn v 8 a 12 -ti hodinových směnách i o víkendech a svátcích, - začátek pracovní doby vždy od 6:00 hod., - příplatky za práci o víkendu a svátku, - příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, benefity dle platné kolektivní smlouvy, - PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení.. Pracoviště: Oblastní nemocnice náchod a.s. - nemocnice rychnov n.kn., Jiráskova, č.p. 506, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Helena Rufferová, +420 494 502 262.

Český fotbalový brankář Tomáš Koubek.

Nejsme jen blbí fotbalisti

ilustrační foto - fotbal

Pozvánka na fotbal ve východních Čechách

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.