Například v Třebechovicích padlo dohromady 18 branek! Nejméně jich bylo k vidění v Novém Městě, tam ale zase zaujala dramatičnost zápasu. Vždyť domácí hráči bitvu s rezervou Trutnova za stavu 3:3 rozhodli pouhých 14 vteřin před závěrečnou sirénou, aby pak při soupeřově power-play stihli skórovat ještě popáté.

V Hronově nejen, že padlo 11 branek, rozhodčí navíc rozdali rekordní počet vyšších trestů. Přesto byl k vidění pouze jeden přesilovkový gól. Dalším kolem krajská liga pokračuje už tuto neděli.

Krajská liga KHK

Nové Město n. M. – Trutnov B 5:3 (0:0, 1:1, 4:2). Branky: Lelka, Krejcar, Rojšl, Řezníček, Vencl – L. Gabriel, Rychlovský, Červíček. Rozhodčí: Veselý – Ivančic, Řezníček. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 70. Nové Město nad Metují: Biegl – Hanousek, Krejcar, Reichmann, Muller, Zákravský, Novák – Bureš, Rojšl, Vencl – Škoda, Chmelík, Lelka – Prouza, Řezníček. Trutnov B: Pivrnec – D. Gabriel, Synek, Junek, Špetla – L. Gabriel, Křížek, Chytráček – Baudyš, Jan Tatar, Červíček – Smékal, Rychlovský.

Hronov – Nová Paka 4:7 (3:2, 0:3, 1:2). Branky: Fišer 2, Dudadík 2 – Kadeřábek 3, Hric 3, Šuvara. Rozhodčí: Petr – Pechánek, Kittner. Vyloučení: 7:10, navíc Šejnoha, Rudy, Dostál, Ježík všichni 10 minut OT, Petr 5 minut + OK – Zeman 10 minut OT, Hnik 5 minut + OK. Využití: 0:1. Diváci: 150. Hronov: Ševců – Štelzig, Ježík, Dostál, Mlateček – Fišer, Šejnoha, Dudadík – Petr, Rudy, Perutek – Havelec, Hylena. Nová Paka: Veselý – Pour, Spal, Zeman, Pulec, Svoboda, Chleborád – Kloutvor, Teuber, Krsek – Hnik, Kadeřábek, Malík – Mach, Hric, Šuvara.

Třebechovice – Opočno 13:5 (4:0, 3:3, 6:2). Branky: Hubáček 2, Dittrich 2, J. Drašnar 2, Marša 2, Zahradník, Hornyš, Kudr, Bartoň, Šeda – Libnar 2, J. Řehák, Šafář, Brožek. Rozhodčí: Pahulák – Karous, Dudadík. Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení 1:0. Diváci: 90. Třebechovice pod Orebem: Petrů (31. Lochman) – Hornyš, Kostka, D. Souček, Hendrich, Dittrich, Libřický, Marša – Hubáček, Zahradník, Kudr – J. Drašnar, Filip, Bartoň – Jušta, Šeda. Opočno: T. Sajdl (24. Mičian) – Jakl, Janoušek, Franc, R. Sajdl, Žid, Kubíček, F. Řehák – Srpek, J. Řehák, L. Sajdl – Mervart, Brožek, Lukášek – Šafář, Hejduk, Rail – Libnar, Škrabal.

Semechnice – Náchod 4:8 (1:2, 1:5, 2:1). Branky: Haklička, Jičínský, Rejchrt, Steklík – Kodym 2, Oppelt 2, Šimoníček 2, Macháň, Komárek. Rozhodčí: Machač – Horák, Vodička. Vyloučení 1:2. Bez využití. Diváci: 50. Semechnice: Janský – Mlateček, Dvořák, Jičínský, Hetfleiš, Zima – Haklička, Steklík, Verner – Zeman, Bury, Rejchrt – Šrenk, Cvejn, Čapek. Náchod: Kouba – Plíhal, Chaloupka, Verner, Veselý, Matějka – Škoda, Šimoníček, Oppelt – Komárek, Matouš, Macháň – Kodym, Leeder, Maršík.

Víkendový hokejový program
Krajská liga Královéhradeckého kraje (20. kolo) - neděle, 17.00: BK Nová Paka – SK Třebechovice pod Orebem, HC Jaroměř – Spartak Nové Město nad Metují, HC Náchod – Stadion Nový Bydžov, HC Trutnov B – Sokol Semechnice.

Krajská liga Libereckého kraje (16. kolo) - neděle, 17.00: HC Stavební stroje Jičín – HC Česká Lípa.