V souboji dvou posledních týmů průběžné tabulky Čestice podlehly rezervě Třebechovic. V nedělním kole se uskuteční další okresní derby Čestice – Opočno, semechnický tým má volný los.

Semechnice – Opočno 1:6
První branku zápasu vstřelili opočenští hokejisté v 6. minutě odrazem od brusle domácího obránce a byla připsána Slezákovi. Hned z dalšího protiútoku vyrovnal semechnický Emmer po přihrávce od Novotného. Po vyrovnané první třetině se rozhodlo o výsledku v prostřední části zápasu, kdy Baroni přidali tři branky. Semechnickému týmu se nepodařilo skórovat ani v poslední třetině a naopak inkasoval další dvě branky.
Semechnice: Chalupný (Mráček) – Chudý, Novotný, Ivančic, Emmer, Frýda, Steklík, Janský, Cvejn, Brandejs, Čapek, Gois, Hetfleiš, Bouz, Jičínský, Franc.
Opočno: Bláha (Šnajdr) – Vencl, Řehák, Černík, Lukášek, Burdych, Chmelík, Bezděk, Jakl, Srpek, Přibyl, Rail, Bury, Jedlička, Šitina, Serbousek, Škrabal, Vedral, Slezák, Žid.

Čestice – Třebechovice B 2:6
Poslední tým tabulky Krajské soutěže přivítal na rychnovském zimním stadionu předposlední B-tým Třebechovic. Po celý zápas bylo vidět tempo na úrovni „okresního přeboru". Nejprve otevřel skóre třebechovický Hvězda, vzápětí vyrovnal domácí D. Šverák na 1:1. Poté střela P. Vániše st. skončila za Novohradského zády a hosté se opět ujali vedení – 1:2. Druhá třetina měla vyrovnaný průběh. gólově se opět prosadil D. Šverák, kterému asistoval Sajdl. Hosté přesto ještě do konce druhé třetiny šli do vedení 2:3! V závěrečné třetině třebechovický gólman Petrů pochytal řadu nebezpečných nájezdů a střel a tak v čase 59:59 ještě Aleš Kouba upravil na konečných 2:6.
Čestice: J. Novohradský (L. Beránek) – Dočkal, Bartoň, D. Šverák, Mlateček, Řičář, Rubák, Sajdl, L. Jiruška, Jančárek, L. Kopecký, T. Kopecký.