Debakl Baronů s dvaasedmdesáti trestnými minutami

Opočno – Ve 13. kole krajské ligy opočenští Baroni hostili Náchod. V úvodním vzájemném duelu sezony na náchodském ledě s favorizovaným soupeřem dlouho drželi krok. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2. Ovšem závěrečnou třetinu prohráli 1:5, což se jim stalo i v odvetě.

1.12.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Opočno – Náchod 3:11

Nedělní odveta v Opočně se dlouho odehrávala podle podobného scénáře. Baroni se hned na konci druhé minuty ujali vedení. Na 2:0 mohl zvýšit Slezák, ale při samostatném nájezdu neuspěl. Podobně neúspěšně se Baronům vedlo při nájezdech útočníků tváří v tvář náchodskému brankáři ještě třikrát. Ještě v polovině utkání svítil na ukazateli skóre stav 1:2, jenže od 31. do 38. minuty se hostující hokejisté trefili čtyřikrát a bylo rozhodnuto. Opočenským nepomohlo ani střídání brankářů. Frustrace z nepříznivého stavu se projevila v častých „návštěvách“ opočenských hráčů na trestné lavici. Vedle dlouhé řady dvouminutových trestů „vyfasovali“ čtyři desítky. Pro zkušeného France znamenal druhý desetiminutový trest automaticky vyloučení do konce utkání.
Předseda opočenského klubu Gustav Gábor v roli asistenta trenéra Trubače neskrýval po utkání rozčarování: „Statečně jsme se drželi až do jednatřicáté minuty, ale pak nás o lepší výsledek připravila trestuhodná nedisciplinovanost hráčů. Obdrželi jsme sedmdesát dva trestných minut, což hovoří za vše. Soupeř nás pak začal přehrávat a závěr střetnutí proměnil ve svoji exhibici.“

Branky Opočna a asistence: 1:59 Černík (Tláskal), 43:38 Felcman (Čtvrtečka), 44:18 Herzán. Rozhodčí: Veinfurter - Veselý, Pavlíček. Vyloučení 11:10, navíc Franc 2 x 10 min., Bouz 10 min., Škrabal (všichni Opočno) 10 min. - Poul (Náchod) 5 min. + OK. Využití 2:4. V oslabení 0:2. Diváků: 280.

HC Baroni Opočno: Kopecký, Krulich - Bouz, Černík, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Havlíček, Herzán, Klug, Lukášek, Mervart, Přibyl, Rail, Roháček, Serbousek, Škrabal, Slezák, Tláskal, Žid, Židík.

1.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.

Vítězná branka Týniště nakonec neplatila

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobruška přivezla všechny body ze hřiště poslední Bílé Třemešné.