Kdo neviděl, neuvěří !

Čestice – Nové Město 5:5
Branky Čestic: Lukáš Sajdl 3, Vojta Sajdl 2.
Do poloviny zápasu byli Čestičtí horším týmem. Málo bruslili a zaslouženě prohrávali 0:5! Závěr střetnutí však senzačně patřil Česticím. Nejprve se po samostatném úniku prosadil Lukáš Sajdl 1:5 a o minutu později Vojta Sajdl snížil na 2:5. V poslední minutě druhé třetiny dokázal Lukáš přidat třetí branku 3:5. Do třetí třetiny čestičtí hráči vlétli jako uragán a dokázali zásluhou branek Lukáše a Vojty srovnat na 5:5! Minutu před koncem mohl strhnout vedení na stranu Čestic Filip Šimerda, na druhé straně v posledních vteřinách Tomáš Sajdl efektním semaforem zachránil Česticím remízu.

Excelentní Lukáš Sajdl

Čestice – Rychnov 4:3
Branky: Lukáš Sajdl 3, Tereza Vacková.
Česticím úvod zápasu opět nevyšel. Po první třetině vyrovnaného utkání prohrávaly 0:1. Na začátku druhé třetiny po střele Lukáše Sajdla prokázala důraz Tereza Vacková a z dorážky srovnala na 1:1. V polovině zápasu šel Rychnov opět do vedení (1:2), ale Čestice odpověděly o minutu později, když Lukáš Sajdl proměnil trestné střílení - 2:2. V závěru třetiny Rychnovští potřetí vedli - 2:3. Do třetí třetiny Čestičtí stáhli hru na dva útoky a ve čtvrté minutě se dočkali třetího vyrovnání - opět z hole Lukáše Sajdla (3:3). Když už se zdálo, že si Čestičtí připíšou druhou remízu, nadechl se k mohutnému sólu Lukáš Sajdl a nekompromisně zavěsil 4:3! Do konce zápasu zbývalo dvacet vteřin a v hledišti i na střídačce propukly mohutné čestické oslavy.

Protrápili se k vítězství

Čestice – Semechnice 3:1
Branky: Lukáš Sajdl, Tereza Vacková, Vojta Sajdl.
Před posledním utkáním měli čestičtí hokejisté celkové vítězství na dosah, což jim evidentně svazovalo ruce. A opět skóroval nejdříve jejich soupeř. Po dvou třetinách vedly Semechnice 0:1. Do třetí třetiny měly Čestice výborný nástup. Nejprve Lukáš Sajdl vyrovnal a hned ve druhé minutě bylo po faulu na Terezu Vackovou nařízeno trestné střílení. Exekuce se jako správná kapitánka ujala sama postižená hráčka Tereza a krásným blafákem poslala Čestice do vedení 2:1! V páté minutě vymetl šibenici semechnické branky Vojta Sajdl a nasměroval Čestice k vítězství v celém turnaji - 3:1!
„Supervýkonem se prezentovali všichni naši hráči. Navíc nás výborně podpořili fanoušci. Dá se říct, že nás po nepovedených začátcích ve všech zápasech dotlačili až k celkovému vítězství v turnaji. Kluci vedení kapitánkou Terezkou Vackovou vytvořili skvělou partu a dokázali všem, že v Česticích se hokej hrát umí! Moc za to všem děkujeme,“ pochválili svoje svěřence a věrné příznivce mladého týmu trenéři Miloš Šimerda a Radek Sajdl.
Sestava HC Sokol Čestice: Tomáš Sajdl - Lukáš Sajdl, Josef Sluka, Tereza Vacková, Filip Šimerda, Vojta Sajdl, Dan Vondráček, Ondra Hloušek, Jarda Sláma, Ondra Uhnavý, Jakub Vondráček, Richard Chaloupka.

Přehled výsledků:

Čestice – Nové Město 5:5
Čestice – Rychnov 4:3
Čestice – Semechnice 3:1
Rychnov – Semechnice 5:0
Rychnov – Nové Město 2:1
Nové Město - Semechnice 6:1

Konečné pořadí turnaje Okresního hokejového svazu
1. HC Sokol Čestice
2. OBK Rychnov
3. Spartak Nové Město
4. Sokol Semechnice

(vs, six)