Čestice – Skuteč 5:6 v prodloužení

První branku zápasu vstřelili domácí už ve 2. minutě, kdy M. Šverák dorazil puk do branky – 1:0. Už v 5. minutě bylo vyrovnáno, hosté přečíslili domácí obranu a Kusý překonal domácího brankáře – 1:1. V 10. minutě Nevole poslal hosty do vedení – 1:2. Stav se dále do konce první třetiny nezměnil především díky vynikajícímu výkonu brankáře Novohradského. Ve 24. minutě vymetl šibenici přímo z buly Kusý – 1:3. Hráči s koníkem na hrudi se nevzdali a svou bojovností dokázali snížit nepříznivý stav o minutu později, kdy po přihrávce Sedláka usměrnil puk do branky soupeře Bárta – 2:3. Při následné přesilové hře Čestic stálo při hostech obrovské štěstí. Ve 30. minutě vymetl pavučinu skutečské branky Jiruška a vyrovnal na 3:3. Skuteč si vzala své vedení zpět ve 32. minutě Komárkem – 3:4. Po dvou dobře ubráněných oslabeních na začátku třetí části dostaly Čestice výhodu přesilové hry, kterou využil Bartoň – 4:4. V 54. minutě bylo nařízeno trestné střílení proti domácím, které dokázal brankář Novohradský bezpečně zneškodnit. V 57. minutě využili Čestičtí druhou přesilovou hru, když Bárta z brankové čáry překvapil brankáře Skutče a domácí se poprvé ujali vedení 5:4. Skuteč však dokázala vyrovnat, po hrubé chybě domácí obrany se třicet vteřin před koncem prosadil Pražan – 5:5. Zápas tak pokračoval prodloužením, ve kterém Nevečeřel strhl vítězství na stranu Skutče – 5:6.
Čestice: Novohradský – D. Šverák, L. Jiruška, J. Sajdl, R. Sajdl, Jančárek, Šťastný – Dočkal, Kubasa, Bartoň, Dočkal, Bárta, Sedlák, Rubák, Javůrek, Mlateček.

Hronov – Semechnice 10:3

První branka zápasu padla z hole domácího Dudadíka v 10. minutě. O minutu později přidal druhou branku Rojšl. Semechnický tým snížil v 15. minutě brankou Ivančice po přihrávce Brandejse. O vyrovnání se postaral v 16. minutě Brandejs. Hronovský tým však kontroval hned vzápětí a třetí branku vstřelil Fišer. O výsledku zápasu se rozhodlo v prostřední části hry, kdy domácí tým vstřelil pět branek. V poslední třetině zaznamenal za hostující mužstvo třetí branku v 56. minutě Hetfleiš.
Semechnice: Mráček – Hetfleiš, Novotný, Chudý, Prouza – Čapek, Jirkovský, Ivančic, Brandejs, Ryšavý, Gois, Steklík, Emmer.