Účast i v příští sezoně si uchovaly týmy Dvora Králové nad Labem a Nové Paky. Opočenští Baroni se rozloučili úspěšně, když vyhráli v Nové Pace 5:3 a Tomáš Chmelík se blýskl hattrickem. Semechničtí v domácím prostředí nestačili na první Dvůr a po prohře 1:5 skončili v barážové tabulce na posledním místě.

Čestičtí hokejisté v utkání šestého kola nadstavbové části Krajské soutěže „O pohár předsedy VV KSLH" podlehli na rychnovském ledě favorizovanému Lanškrounu 4:7.

KHL Hradecka
Baráž – 6. kolo:

Semechnice – Dvůr Králové 1:5
Semechnice: Biegl – Chudý, Jičínský, Novotný, Číšecký – Škoda, Rejchrt, Steklík, Franc, Gois, Ryšavý, Brandejs, Janský.
Hostující tým se ujal vedení již v čase 1:10 brankou Lelky. Druhou branku přidal ve vlastním oslabení ve 13. minutě Rychtera. I ve druhé třetině skórovali pouze hosté, a to ve 39. minutě zásluhou Petráše. Semechnický tým korigoval na 1:3 ve 42. minutě brankou Goise po přihrávce Číšeckého. Do konce utkání skórovali pouze hosté, když v 53. minutě se trefil Rychtera a v 60. minutě Dvořák.

Nová Paka – Opočno 3:5
Opočno: Bláha (Šnajdr) – Jakl, Burdych, Jedlička, Vedral, L. Žid, K. Žid, Chmelík, Řehák, Rail, Čtvrtečka, Černík, Vencl, Slezák, Škrabal, Přibyl, Bury.
Baroni šli do vedení ve třetí minutě gólem Chmelíka. Domácím se ale podařilo otočit skóre, když se v 10. minutě trefil Nádvorník a ve 14. minutě přidal další gól Vondrlík. V 28. minutě Plecháč zvýšil na 3:1, ale hosté nerezignovali ještě do konce druhé třetiny góly Řeháka a Chmelíka stav srovnali. Ve 49. minutě poslal Opočno do vedení Rail a vítězství pečetil pouhou vteřinu před závěrečnou sirénou střelecky disponovaný Tomáš Chmelík, který tak završil svůj hattrick.
KS Hradecka
O pohár předsedy VV KSLH
6. kolo:

Čestice – Lanškroun 4:7
Čestice: D. Šverák (J. Novohradský) – Forman, Šťastný, Pokorný, Jelínek, Marha, Komárek, Dočkal, M. Šverák, Jančárek, J. Sajdl, M. Jiruška, Bárta.

První šanci si vytvořili Čestičtí, ale střelu z mezikruží J. Sajdla lanškrounský brankář s obtížemi kryl. Potom přišly chyby čestické obrany a Lanškroun šel do tříbrankového vedení. V 16. minutě se ujala přihrávka M. Dočkala a Jančárek snížil na 1:3. Hosté v závěru třetiny trefili tyč čestické branky. Druhá třetina začala tlakem Lanškrouna, Řehákův nájezd ještě čestický brankář zlikvidoval, ale jeho další průnik již ne – 1:4. Do čestické branky nastoupil J. Novohradský a při hře v oslabení inkasoval pátý gól. Domácím se podařilo v 37. minutě zásluhou Dočkala korigovat výsledek na 2:5. Ve třetí části utkání hosté zvýšili vedení na 2:7. Domácím se podařilo brankami Komárka a Marhy upravit skóre na konečných 4:7. ⋌(dr, vv, fs)