Baráž o KHL - 6. kolo

Trutnov B - Opočno 2:3

Fakta – branky: Gabriel, Rychlovský – Šafář 2, Rail. Rozhodčí: Padevět – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 80. Třetiny: 0:2, 1:0, 1:1. Sestava HC Opočno: Bláha (Mičian) – Jakl, Franc, Vedral, Veselý, Jedlička, Hejduk – Šafář, Černík, Řehák, Slezák, Rail, Srpek, Škrabal, Lukášek, Žid, Mervart.

Úvodní třetinu ovládli hosté. Skóre utkání otevřel v 11. min. Rail a druhý gól přidal ve 14. min. Šafář. Domácí snížili ve 39. min., kdy Gabriel potrestal vyloučení Veselého. V závěrečné třetině pojistil vedení Baronů ve 44. min. Šafář. Tečku za utkáním udělal v 55. min. Rychnovský – 2:3.

Třebechovice - Jičín
Jičín zabral, na Pardubicku dojde k souboji Třebových

O pohár předsedy VV KSLH - 4. kolo

Lanškroun - Semechnice 14:4

Fakta – branky: Markl 4, Holub 4, Nastoupil 2, Kužílek, Štěpánek, Boruch, Malý – Brandejs, Mlateček, Bartoň, Gois. Rozhodčí: Škorpil – Lichtag, Kopecký. Vyloučení: 3:2, navíc Ivančic (Semechnice) 10 OT. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 65. Třetiny: 4:0, 5:1, 5:3. Sestava TJ Sokol Semechnice: Jedlinský – Chudý, Novotný, Bury, Mlateček, Rubák, Ivančic, Janský, Brandejs, Gois, Bartoň, Jičínský.

Poslední zápas nevydařené sezony Semechnic v Lanškrouně vyzněl jasně pro domácí hokejisty. Orli rozhodli utkání už v první třetině, kdy čtyřikrát skórovali. V dalších třetinách pak přidali po pěti gólech. Jediným plusem utkání z pohledu hostujícího týmu bylo, že Pavel Gois dosáhl své sté branky v dresu týmu Semechnic. Lanškrounští si tak s chutí zatrénovali na finálovou sérii se Skutčí.   (dr, va)