Tabulka se vyrovnala a poslední dvě kola budou hodně zajímavá. V nadstavbě Krajské soutěže O pohár předsedy KVV ČSLH semechničtí hokejisté podlehli vedoucí Skutči. Čestice měly volný los.

Baráž o Krajskou ligu

Opočno – Třebechovice 4:3
Do vedení se domácí tým dostal v 9. minutě při signalizované výhodě, na brankovišti se k dorážce dostal Srpek – 1:0. Za minutu na to Opočno přidalo druhý gól, když Řehák mezi kruhy zamířil přesně do horního růžku branky. Hosté snížili v 19. minutě, kdy se po rychlém protiútoku prosadil Kostka.
V úvodu druhé třetiny Baroni hráli krátce po sobě dvě přesilovky a hlavně v té první zamkli soupeře takřka na celé dvě minuty ve třetině, ale gólově se neprosadili. Opočenští se dočkali gólu ve 29. minutě, kdy hostujícího gólmana Lochmana překonal Škrabal – 3:1. Třebechovičtí snížili v poslední minutě druhé třetiny, kdy se při hře 4:4 prosadil Dostál a snížil na 3:2.
Závěrečná třetina byla ve znamení tlaku hostí. Ve 42. minutě Seidlovo nahození od modré rozezvučelo pouze tyčku Bláhovy branky. Ve 43. minutě se střelou z pravého kruhu podruhé prosadil Srpek a zvýšil na 4:2. Kontaktní gól zaznamenal při přesilovce ve 48. minutě Filip, ale to bylo ze strany hostů vše. Bojovnost domácích hráčů slavila úspěch a odměnou jim byla překvapivá, ale zasloužená výhra nad vedoucím týmem baráže.
HC Opočno: Bláha – Vencl, Řehák, Černík, Bezděk, Jakl, Srpek, Přibyl, Rail, Bury, Serbousek, Škrabal, Vedral, Slezák, Žid, Smola

O pohár předsedy KVV ČSLH

Semechnice -Skuteč 1:5
Úvodní branku vstřelili domácí v 6. minutě z hole France. Hostující tým vyrovnal při početní výhodě ve 12. minutě brankou Komárka. O výsledku celého zápasu rozhodla druhá třetina, kdy se postupně trefili hostující Šťastný ve 27. minutě, Hladík o minutu později a opět v přesilovce v 39. minutě Kusý. Na konečný stav 1:5 upravil v 56. minutě svou druhou trefou Hladík.
Semechnice: Chalupný (Řízek) – Bouz, Prouza, Novotný, Jičínský, Chudý, Janský – Ivančic, Franc, Frýda, Steklík, Hejzlar, Cvejn, Ryšavý, Čapek.