Krajská soutěž pokračovala čtvrtým kolem, ve kterém semechničtí hokejisté měli volný los. Ve středu 1. listopadu Semechnice hostí na opočenském ledě od 18 hodin Skuteč.

Krajská liga - 7. kolo

Opočno - Hronov 2:8

HC Opočno: Bláha (Kačírek) – Píč, Jakl, Franc, Vedral, Jedlička, Hejduk, Zajíček – Slezák, Chmelík, Černík, Řehák, Rail, Srpek, Škrabal, Lukášek, Vencl, Žid.

Po rychlém začátku, kdy se hra přelévala na obě strany, jako první udeřili hosté. V 8. min. Podzimek vysunul Perutka a ten s střelou od tyče otevřel skóre – 0:1. Při vyloučení Dudadíka měl vyloženou šanci domácí Slezák, ale Mráček v brance hostí byl připraven. V poslední minutě první třetiny nahození Steklíka z rohu kluziště tečoval téměř v brankovišti Dudadík a bylo to 0:2.

Ve 22. min. byl v nájezdu podražen Hylena, sám však nařízené trestné střílení neproměnil. Ve 24. min. opět Hylena přenechal v tandemu Petrovi a ten měl dost času umístit svoji střelu k tyči – 0:3. Ve 32. min. v přesilovce Fišer předložil Exnerovi a ten z první posunul skóre již na 0:4. Vzápětí Fišer střílel jen do břevna opočenské klece. Ve 34. min. kombinaci třetího hronovského útoku zakončoval Dudadík střelou pod víko – 0:5.

Ve 44. min. opočenský Slezák nedokázal zblízka dopravit za záda Mráčka, z protiútoku Mašek zpětnou přihrávkou našel Daňa a ten zasunul do odkryté branky – 0:6. Ve 49. min. brejk opočenských Baronů dva na jednoho zakončil Slezák gólovou střelou – 1:6. V polovině třetí třetiny Perutek uvolnil Glose a ten střelou mezi betony gólmana upravil – 1:7. V 57. min. hezkou kombinaci domácích zakončil Vedral – 2:7. Dvě minuty před koncem Petr předložil Štelzigovi a ten uzavřel skóre utkání na konečných 2:8.   (dr, zs, mš)