OBRAZEM: Baroni dno ligové tabulky neopustili

Opočno - Hokejoví Baroni při volném losu týmu Nové Paky promarnili ve 13. kole krajské ligy možnost odpoutat se ode dna tabulky. Na vlastním ledě podlehli soupeři z Náchoda.

12.12.2008

Hokejisté Opočna byli blízko tomu, aby proti Náchodu bodovali, ale nezvládli koncovku středečního zápasu

Opočno – Náchod 1:4

Opočenští zahájili utkání pasivně. Obě mužstva se během úvodní dvacetiminutovky ubránila ve dvou oslabeních. Náchodští hokejisté měli do první přestávky herní převahu, ale domácí obrana s gólmanem Hradeckým náporu hostů odolali.

Druhou třetinu zahájil Náchod v oslabení. Opočenští však tři čtvrtě minuty dlouhou výhodu nevyužili, naopak půl minuty po návratu vyloučeného Musila otevřel skóre zápasu Koutský. Pak se domácí bránili při několika přesilovkách Náchoda, čtvrt minuty dokonce jen ve třech. Brankový stav se však měnil až ve 36. min., kdy se za Hradeckého záda trefil Škoda a hosté vedli rozdílem dvou branek - 0:2.

Naději na bodový zisk vykřesal Baronům v šesté minutě závěrečné třetiny Čtvrtečka, který se po přihrávkách France a Černíka trefil v přesilové hře - 1:2. Hosté se po kontaktním gólu Baronů viditelně začali strachovat o výsledek. Utkání nabylo na dramatičnosti a domácí si v čase 56:52 vzali oddechový čas, aby se nadechli k závěrečnému náporu a pokusu o zvrat. Jenže nervózní závěr zápasu lépe zvládli hostující hráči. Po minutě se jim povedlo zvýšit na 3:1. Domácí se nevzdali a dvě minuty před koncem se v přesilové hře odhodlali ke hře bez brankáře. Power play však Baronům snížení nepřineslo. Naopak náchodský Chudý pojistil vítězství hostů gólem do prázdné branky - 1:4.

Fakta a sestavy

HC Opočno - HC Náchod 1:4 (0:0, 0:2, 1:2). Branky: 46. Čtvrtečka – 22. Koutský, 36. Škoda, 58. Musil, 59. Chudý. Rozhodčí: Padevět - Rozsypal, Maštalíř. Vyloučení 9:11 navíc Komárek (Náchod) 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení 0:1. Diváků: 250. HC Baroni Opočno: Hradecký (Kotrla) - Bouz, V. Černík, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Klug, J. Lukášek, Mervart, Petr, Přibyl, Roháček, Serbousek, Slezák, Šitina, Škrabal, Tláskal, K. Žid, Židík, V. Lukášek.

Autor: Miroslav Sixta

12.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 19 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač lahůdek. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na pobočku v objektu Penny Marketu v ulici Smetanova 1607, 516 01 Rychnov nad Kněžnou nové zaměstnance na pozici PRODAVAČ/PRODAVAČKA., , Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz, , Náplň práce: , • pultový prodej uzenin, sýrů a lahůdek, , • obsluha pokladny, , • komunikace se zákazníky, , • příprava a doplnění zboží do pultů, , • úklid pracoviště apod., , Požadujeme: , • zdravotní průkaz, , • věk alespoň 18 let (práce s penězi), , • ochotu pracovat na směny (ranní/ odpolední)., , Nabízíme: , • zajímavé finanční ohodnocení, , • čtvrtletní výkonnostní bonusy, , • příplatky za případnou práci o víkendech a svátcích, , • příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, lázně, , • poukázka na mycí a čistící prostředky, , • slevové poukázky na odběr zboží, , • zázemí stabilní české společnosti, , • zaškolení na prodejně.. Pracoviště: Novák maso - uzeniny s.r.o., Smetanova, č.p. 1607, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Miluše Kellerová, +420 725 263 697. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/-ka uzenin a masných výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail fikejz@zdsloupnice.cz., - ZŠ/SOU, - základní znalost masa a masných výrobků, praxe výhodou, - zdravotní průkaz pro potravinářský průmysl, - zkrácený úvazek 30 hod. týdně, - čtvrtletní, roční bonusy, - PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.. Pracoviště: Řeznictví sloupnice s.r.o., prodejna vamberk, Tyršova, č.p. 417, 517 54 Vamberk. Informace: Vlastimír Fikejz, +420 702 292 421. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Kontakt e-mailem kunova.viera@du-mi.cz, telefonicky nebo osobně po telefonické domluvě (Na kopcích 112, Solnice)., - aplikace ochranné transparentní fólie na osobní vozy, - dotované ubytování.. Pracoviště: Du-mi cz s.r.o. - pracoviště kvasiny, 517 02 Kvasiny. Informace: Viera Kunová, +420 725 552 284. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 20 000 Kč Účetní všeobecní Účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt e-mailem postmaster@mooresrowland.cz., - SŠ - vhodné pro absolventy Obchodní akademie , - znalost práce s PC, - dobrá znalost Microsoft Office - Excel, - základní znalost AJ, - nástup možný ihned.. Pracoviště: Veritax a.s.-provozovna, 518 01 Dobruška. Informace: Olga Pekárková, .

Tipsport extraliga: BK Mladá Boleslav - HC Mountfield HK.

Pláněk srazil Hradec, ale říká: „Klobouk dolů"

Jaroměř prohrávala 0:2, pak však šestkrát udeřila

Karatisté ovládli turnaj v Brně

Hradec Králové - První nominační turnaj na MS karate Skif 2019 ovládli Hradečtí. V Brně ziskem 44 medailí (23 zlatých) potvrdili roli favoritů a jasně ukázali, že budou tvořit páteř reprezentace, která se na mistrovství světa v Hradci Králové (zimní stadion 15. - 21. 7. 2019) představí.