Ani vyhnání Barty nepomohlo

Opočno - Hokejoví Baroni skvěle rozehráli zápas proti Dvoru Králové, ale brzy jim došel dech.

11.12.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Baroni v úvodu utkání 16. kola krajské ligy favorizovaný Dvůr Králové dokonale zaskočili. Už v 10. minutě se jim podařilo překonat ligového gólmana Libora Bartu potřetí a vyhnat ho z branky. Opočenští hokejisté za chvíli dokonce zvýšili na 4:1, ale hosté se brzy vzpamatovali a ještě před první přestávkou dosáhli kontaktního gólu na 4:3.

Opočno – Dvůr Králové 4:9

Do druhé části se do dvorské branky vrátil Barta a ve zbývajících čtyřiceti minutách již neinkasoval. Rozhodla šestiminutovka ve druhé části prostřední třetiny (32. až 38. minuta) během níž hosté skórovali čtyřikrát! Dvůr Králové třikrát využil přesilovku.

„Ani výborný start do utkání nám bohužel nepřinesl slušný výsledek. Ligového Bartu sice Škrabal brzy vyhnal na střídačku, ale zbytečný kontaktní gól v závěru třetiny nastartoval Dvůr k obratu. Opět se projevila naše stará bolest – nedisciplinovanost přinášející zbytečná vyloučení… Bohužel někteří hráči postrádají smysl pro zodpovědnost jak na ledě, tak i na střídačce,“ ohlédl se za utkáním Gustav Gábor, předseda HC Opočno.

Fakta – branky a asistence: 4. Felcman (Bouz), 9. Škrabal (Franc), 10. Havlíček (Slezák), 15. Škrabal (Serbousek) – 6. Motl, 15. Svoboda, 20. Voděrek (Vitebský), 32. Vítek (Motl), 33. Svoboda (Všetečka), 38. Říčař, 38. Hamerský (Kubelka), 46. Rychtera (Říčař), 57. Kubelka (Vítek). Rozhodčí: Havelka – Janovský, Machač. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváků 260.

HC Baroni Opočno: Kopecký – Bouz, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Havlíček, Herzán, Lukášek, Přibyl, Petr, Rail, Roháček, Serbousek, Škrabal, Slezák, Tláskal, Žid, Židík. (six)

Autor: Miroslav Sixta

11.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.

Dobruška ovládla i druhé derby s Krčínem, vítězný obrat přišel až po změně stran

Dobruška - Prvoligové národní házenkářky Dobrušky se již podruhé v podzimní části střetly se sousedním rivalem z Krčína a stejně jako v prvním duelu vyhrály, i když se hodně nadřely.

Češi v cizině se k volebním urnám nehrnou

Královéhradecko, Náchodsko - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky začínají dnes úderem 14. hodiny.

Chrudim dvakrát udeřila v oslabení

Východní Čechy - Krajská hokejová liga: Jičín je stále bez ztráty, na bydžovském ledě rozhodl zápas ve třetí třetině.