JAN CHALOUPKA se narodil 19. prosince v 19.32 hodin manželům Lence a Jaroslavu Chaloupkovým z Podbřezí. Po narození vážil 3,78 kg a měřil 51 cm. Doma se na malého brášku těšila Kateřina. Tatínek to u porodu zvládal skvěle a byl velkou podporou pro maminku

Zdroj: S. Rohrová

KAROLÍNA VÁGNEROVÁ: Manželé Jitka a Michal Vágnerovi ze Zdelova se radují z dcery. Na svět se podívala 20. prosince v 2.33 hodin s váhou 3,88 a délkou 50 cm. Na malou Karolínku se doma těšil bratříček Viktor. Tatínek to u porodu zvládal výborně.

Zdroj: S. Rohrová

KAROLÍNA VILÍMKOVÁ: Manželé Jana a Michal Vilímkovi z Rašovic přivedli na svět dceru. Světlo světa poprvé spatřila 17. prosince s váhou 4,1 kg. Doma se na malou sestřičku těšil Michal.

Zdroj: S. Rohrová

MATĚJ PROVAZNÍK:  Manželé Kateřina a Pavel Provazníkovi z Týniště nad Orlicí se radují ze syna. Narodil se 19. prosince  v 5:58 hodin a po narození vážil 3,75 kg a měřil 51 cm.  Doma se na malého brášku těšil Dominik. Tatínek to u porodu zvládal dobře.

MATĚJ PROVAZNÍK: Manželé Kateřina a Pavel Provazníkovi z Týniště nad Orlicí se radují ze syna. Narodil se 19. prosince v 5:58 hodin a po narození vážil 3,75 kg a měřil 51 cm. Doma se na malého brášku těšil Dominik. Tatínek to u porodu zvládal dobře.

Zdroj: S. Rohrová

MILENA POKOVBA: Rodiče Iryna Babych a Volodymyr Pokovba z Bolehoště přivedli na svět dceru. Narodila se 16. prosince ve 12:00 hodin s váhou 4,02 kg a délkou 49 cm. Doma se na sestřičku těšil Denis.

Zdroj: M. Sixta

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Otevření archeologické expozice v Jilemnici
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník/Jan Braun