Srdíčka jsou na sv. Valentýna všude

Zdroj: DENÍK/Miroslav Kucej

Dagmar Franzová, Rychnov nad Kněžnou: "Svátek slavíme. Uděláme si hezký večer s příjemnou večeří. Kupujeme si  dárečky, ale jde spíš o drobnosti jako třeba čokoládu. Jde o to druhého potěšit, drahé dárky jsou zbytečné."

Dagmar Franzová, Rychnov nad Kněžnou: "Svátek slavíme. Uděláme si hezký večer s příjemnou večeří. Kupujeme si dárečky, ale jde spíš o drobnosti jako třeba čokoládu. Jde o to druhého potěšit, drahé dárky jsou zbytečné."

Zdroj: Jan Ježdík

Michaela Brunová, Rychnov nad Kněžnou: "Když je s kým, tak slavím. Svátek se mi líbí, je to taková hezká příležitost, jak dát druhému najevo, že ho máte rádi. Kupuji spíš menší věci, nějakou sladkou bonboniéru nebo roztomilého plyšáka."

Zdroj: Jan Ježdík

Kamila Sirůčková, Rychnov nad Kněžnou: "Valentýna slavím, ale zas až tak velký význam mu nepřikládám. Ukazovat tomu druhému, že mi na něm záleží a překvapovat ho drobnostmi, bych chtěla dělat celý rok a ne jen ve svátek."

Zdroj: Jan Ježdík

Petr Daniel, Rychnov nad Kněžnou: "Letos Valentýna neslavím, protože momentálně nemám s kým. Ale proti tomuhle svátku nijak zásadně nejsem. Když nemáme takový pěkný den v české tradici, není na škodu přiučit se jinde."

Zdroj: Jan Ježdík

Barbora Farkašová, Kostelec nad Orlicí: "K tomuhle svátku vztah nemám. Podle mě jde jen o to, aby se prodalo co nejvíc kýčovitých srdíček a čokoládiček. Myšlenka není špatná, ale vadí mi komerční způsob, kterým se svátek slaví."

Zdroj: Jan Ježdík

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Jiří Wonka žádal soud o obnovu řízení případu jeho bratra Pavla z roku 1981.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník/Jan Braun