Okresní přebor II. třídy – 23. kolo

A1A2301 Domašín - Borohrádek SO 30. 5. 17:00 Leimer - Feichtinger, Müller
A1A2302 Zdelov - Petrovice SO 30. 5. 17:00 OFS HK
A1A2303 Černíkovice B – 1. FC Rokytnice NE 31. 5. 17:00 Kudláček - Feichtinger, Morong
A1A2304 Lípa A - Voděrady SO 30. 5. 17:00 Moravec
A1A2305 Solnice A - Dobré A SO 30. 5. 17:00⋌Mucha
A1A2306 Rychnov B - Opočno A SO 30. 5. 17:00 Nedvídek UT
A1A2307 Žďár - Kostelecká Lhota A SO 30. 5. 17:00 Provazník

Okresní přebor III. třídy – 19. kolo

A2A1901 Doudleby B - Dobruška B SO 30. 5. 17:00 Kohoutek
A2A1902 Kostelec B - Labuť RK NE 31. 5. 17:00 ⋌Nedvídek - Leimer, Kerhat
A2A1903 Deštné C - Slatina SO 30. 5. 17:00 Nosek
A2A1904 Roveň - Přepychy B SO 30. 5. 17:00 Fišer - Kudláček, Hlušička
A2A1905 Křivice - Javornice A SO 30. 5. 17:00 Knapek
A2A1906 Lukavice - Opočno B SO 30. 5. 17:00 Charvát

Okresní přebor IV. třídy – 19. kolo

A3A1901 Vamberk B - Dobruška C NE 31. 5. 17:00 Vích - Fišer, Hlušička
A3A1902 Javornice B - Černíkovice C SO 30. 5. 17:00 David - Morávek
A3A1903 Křovice Olešnice SO 30. 5. 17:00 Valášek
A3A1904 Solnice B - Lípa B NE 31. 5. 17:00 Müller - Provazník, Mucha
A3A1905 Častolovice - Dobré B NE 31. 5. 17:00 Matuška - Dostálek, Morávek
A3A1906 Kost. Lhota B - Čermná SO 30. 5. 17:00 Kerhat
Okresní přebor dorostu Rychnovska a Náchodska – 17. kolo
C1A1701 Častolovice - Doudleby NE 31. 5. 14:00 Dostálek
C1A1702 Javornice - 1. FC Rokytnice SO 30. 5. 14:00 Morávek
C1A1704 Přepychy - Police NE 31. 5. 14:15 Provazník
C1A1705 Voděrady - Borohrádek SO 30. 5. 14:00 Moravec Lípa n. O.

Okresní přebor starších žáků – 11. kolo

E1A1101 1. FC Rokytnice - Voděrady SO 30. 5. 09:00 Müller Rokytnice
E1A1102 Voděrady - Dobré SO 30. 5. 10:20 Müller Rokytnice
E1A1103 1. FC Rokytnice - Dobré SO 30. 5. 11:40 Müller Rokytnice
Okresní přebor mladších žáků – 18. kolo
F1A1801 volno Rychnov C PO 01.06 17:00
F1A1802 Union Rokytnice - Nové Město B PO 01.06 17:30 Unger 1. FC Rokytnice
F1A1803 Přepychy - Javornice ST 03.06 17:00 Knapek

Okres Hradec Králové

A1A 2301 Kunčice B – Předměřice B NE 31. 5. 17:00 Šolc - Moravec, Kohoutek

Změny v obsazení rozhodčích

A1A 2201 HR Provazník místo Šolce, AR1 Morávek místo Provazníka
A1A 2202 AR2 Šolc místo Morávka
A2A1803 HR Valášek místo Feichtingera, doplněn AR1 Dostálek
A3A 1806 zrušen AR1 Matuška a AR2 Dostálek, doplněn AR1 Müller
A1A 2203 Stěžery A – Myštěves A HR Feichtinger místo Kudláčka,
AR1 Morávek místo Matušky
F1A 2203 Stěžery – Lhota p. L. HR Morávek místo Matušky

19. května 2009 Komise rozhodčích OVV ČMFS Rychnov n. K.