„Výběr OFS Rychnov nad Kněžnou kategorie U11 má již s tímto turnajem loňskou zkušenost a tak věřím, že se atmosféry ani kvalitních soupeřů naši hráči nezaleknou. OV této kategorie povedou trenéři D. Krištof a M. Ferebauer. Pro výběr kategorie U10 je to na této úrovni premiéra. Věřím, že nově vzniklý a nesehraný tým, který povedou M. Olšovský, R. Procházka a Z. Tobiška, se prosadí," řekl Václav Leimer, předseda KM OFS Rychnov a hlavní trenér okresních výběrů.
Zahájení turnaje je v 9.00 hodin, sraz nominovaných hráčů je nejpozději v 8.15 hodin v hale v Rokytnici v O. h. Hráči si s sebou vezmou registrační průkazy, průkazku ZP a sportovní potřeby do haly, brankaři celou výstroj.

Nominace kategorie U10
(roč. nar. 2005 a ml.)
Borohrádek: Matějíček Jakub. Opočno: Serbousek Jaroslav, Sobotka Tobiáš, Dvořák Lukáš. Rychnov n. K.: Lukášek Jakub, Procházka Lukáš. Vamberk: Tobiška Ondřej. Častolovice: Šupler Ondřej. Kostelec n. O.: Hlaváček Adam. Solnice: Dymák Lukáš. Náhradníci: Marha Jan, Fatka Filip – budou v případě potřeby donominováni .

Nominace kategorie U11
(roč. nar. 2004 a ml.)
Vamberk: Málek Tomáš, Ferebauer Adam, Žák Marian. Solnice: Krassek Petr. Rychnov n. K.: Krejčí Roman. Borohrádek: Sazima Marek, Nyč Petr. Černíkovice: Švec Tobiáš, Učík Tomáš. Častolovice: Rojek Štěpán. Náhradníci: Hlavsa Jan, Kováč Pavel – budou v případě potřeby donominováni. ⋌(dr, vl)