Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří šli ve 13. min. do vedení gólem Milana Bulavcsjaka. Hosté otočili skóre dvěma trefami Martina Stodůlky a drželi vedení. Zlom ve vývoji utkání přišel po hodině hry. Rozhodujícím momentem bylo aktivní zapojení Miloše Zemana, jenž přišel na trávník v 62. minutě. Zkušený hráč přinesl na hřiště herní klid a nastartoval zvýšenou komunikaci mezi hráči. Výsledkem byl vyrovnávací gól Jana Novotného v 65. minutě. Další dvě výstavní branky přidal v 73. a 83. minutě Miloš Zeman, jenž jako rozdílový hráč měl největší podíl na tom, že všechny body zůstaly ve Zdelově. Tečku za utkáním udělal v 84. minutě Tomáš Novák, který upravil skóre na konečných 5:2.

„To, co se mně povedlo, navíc proti Černíkovicím, které jsem nedávno trénoval, se mně asi už v mých 42 letech nepovede. Jsem samozřejmě rád za góly i za vítězství,“ řekl po utkání spokojený Miloš Zeman.