Solnický lídr si snadno poradil s rezervou Častolovic. Na vysoké výhře 6:2 se čtyřmi góly podílel Zdeněk Schod. O překvapení kola se postarala poslední Rokytnice vítězstvím ve Žďáru nad Orlicí.

Solnice – Častolovice B 6:2
Fakta – branky: Schod Zdeněk 4, Schod Radek, Camara Morlaye – Mráz Pavel, Přikryl Tomáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Jedlinský Miroslav, Jehlička František. ŽK: 1:1. Diváci: 105. Poločas: 3:1.

Křivice – Voděrady 1:1
P. K. 2:3
Fakta – branky: Jícha Pavel – Doležal Lukáš. Rozhodčí: Prokeš Jiří – Záliš Martin, Václavík Ondřej. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (Podsztavek Ondřej). Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Žďár – Rokytnice 1:2
Fakta – branky: Vacek Michal – Koukol Pavel, Havlíček Filip. Rozhodčí: Moravec Miroslav – Roleček Jan, Broulík Miroslav. ŽK: 4:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1.
Lukavice – Javornice 2:1
Fakta – branky: Homola Lubomír, Pauker Petr – Podzemný Jan. Rozhodčí: Leimer Václav – Jedlinský Miroslav, Roleček Jan. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Resl Jakub). Diváci: 110. Poločas: 0:1. Hráno v Solnici.

Dobruška B – Petrovice 1:3
Fakta – branky: Štětina Marek – Šípek Jiří, Kolář Bohuslav, Horák Petr. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich – Nosek Milan, Fenyk Dušan. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

K. Lhota – Kostelec B 2:4
Fakta – branky: Andrle Luboš, Jakubec Petr – Vilímek Jan 2, Plocek Lukáš, Brandejs Michal. Rozhodčí: Slezák Václav – Záliš Martin, Knapek Jaroslav. ŽK: 0:4. Diváci: 140. Poločas. 0:2.

Přepychy – Černíkovice B 6:2
Fakta – branky: Blažej Michal 2, Žid Lukáš, Gois Tomáš, Tomín Martin, Jelen Jaroslav – Hanuš Jan 2. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Václavík Ondřej, Rozum Jaroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas. 2:0. ⋌(dr, mch)