KP dorostu

28. kolo: Rychnov n. K. – Č. Kostelec/Č. Skalice 3:1, Pardubičky – Týniště n. O. 6:3, Solnice – Hořice/Bělohrad 2:5, Hostinné – Chlumec/Lovčice 2:9, Vrchlabí – Nové Město nad Metují 1:3, Jaroměř – Slavia Hradec Králové l3:0, Hronov/Stárkov – Broumov 2:2 (PK 6:5), N. Paka/St. Paka – Kostelec/Častolovice odloženo.

 1. Pardubičky 28  23   2  1  1  144:35  73
 2. Nové Město n. M. 29  23   3  1  2  139:47  73
 3. Slavia HK 29  22   6  1  0  136:32  68
 4. Jaroměř 28  19   4  5  0  133:38  67
 5. Chlumec/Lovčice 29  16   9  3  1  121:61  55
 6. Vrchlabí 29  17   9  0  3  114:57  54
 7. Hronov/Stárkov 29  12  12  2  3   70:80  43
 8. Č. Kostelec/Skalice 29  11  12  3  2   83:69  42
 9. Hořice/Bělohrad 29  13  16  0  0   64:93  39
10. Kostelec/Častol. 29   9  15  1  3   50:95  33
11. Týniště n. O. 29  10  17  0  2   67:92  32
12. Broumov 29   8  16  2  3   57:101 31
13. N.Paka/St.Paka 29  8  17  1  2  65:93  29
14. Solnice 29  8  18  1  2  69:101 28
15. Rychnov n. K. 29  5  20  4  0  42:95  23
16. Hostinné 29  0  28  0  1  21:286  1

KS dorostu

Finálová skupina - 4. kolo: Třebechovice p. O. – Borohrádek 1:0, Předměřice n. L. – Skřivany 4:3, Dvůr Králové/Bílá Třemešná – Vamberk/Rokytnice 4:1.

1. Skřivany 5  3  1  1  0  54:30  34
2. Předměřice n. L. 4  3  0  0  1  45:40  25
3. Vamberk/Rokytnice 4  1  3  0  0  36:32  20
4. Dvůr/B. Třemešná 5  2  2  1  0  29:44  17
5. Třebechovice 4  1  1  1  1  31:42  17
6. Borohrádek 4  0  3  0  1  24:31  16

Skupina o umístění - 4. kolo: Dobruška/Opočno – Stěžery 4:3, Rudník – Kopidlno/Libáň 1:1 (PK 4:2), Babí/Velké Poříčí – Rasošky/Smiřice 12:1.

1. Dobruška/Opočno 4  3  1  0  0  64:31  30
2. Rudník 5  2  2  1  0  64:21  30
3. Stěžery 4  3  1  0  0  53:17  30
4. Kopidlno/Libáň 4  1  2  0  1  51:38  20
5. Babí/V. Poříčí 4  3  1  0  0  60:34  19
6. Rasošky/Smiřice 5  0  5  0  0   7:156  0

KP mladšího dorostu

Finálová skupina - 4. kolo: Chrudim – Nový Hradec 4:1, Jaroměř – Vysoké Mýto 0:0 (PK 3:4), Rychnov n. K. – Jičín 3:5.

1. Jičín  4  2  1  1  30:24  28
2. Chrudim 4  3  0  1  27:13  25
3. Jaroměř 4  0  1  3  19:17  22
4. Nový Hradec  4  2  1  1  19:25  19
5. Rychnov n. K.  4  1  0  3  27:23  19
6. Vysoké Mýto 4  2  1  1  14:33  16

KP starších žáků

Skupina o umístění - 4. kolo: Rychnov nad Kněžnou – Nové Město nad Metují 3:4, Červený Kostelec – Hořice 5:2.

1. Jaroměř 3  3  0  0  0  61:21  26
2. Č. Kostelec 4  3  1  0  0  37:31  21
3. Rychnov n. K. 3  0  3  0  0  33:38  13
4. Hořice 3  1  2  0  0  30:47  12
5. Nové Město n. M. 3  1  2  0  0  24:48   9

KS starších žáků

28. kolo: Dvůr Králové – Černilov 1:2, Hostinné – Dobruška/Opočno 1:3, Vamberk/Rokytnice – Velké Poříčí 2:2 (PK 4:5), Žacléř – Slavia/M. Lhota 3:0, Borohrádek – Hořiněves 2:3, Týniště n. O. – Kostelec/Častolovice 5:0, N. Paka/St. Paka – Třebechovice 3:0, Solnice – Roudnice/Kunčice 2:1.

 1. Hořiněves 29  23   2  2  2  118:42   75
 2. Dvůr Králové 29  20   5  3  1  128:27   67
 3. Týniště n. O. 28  19   6  2  1   85:29   62
 4. Žacléř 28  17   4  4  4   70:24   62
 5. Vamberk/Rokytnice 29  18   7  2  3  116:37   60
 6. Borohrádek 29 17  10  2  0  106:54   55
 7. Solnice 29  17  10  1  1   85:55   54
 8. Roudnice/Kunčice 29  16  11  1  1   85:48  51
 9. Třebechovice 28  14  11  0  3   67:38   45
10. Černilov 29  12  15  0  2   64:104 38
11. Slavia/M. Lhota 29  10  15  3  1   49:65   37
12. N.Paka/St.Paka 29   9  14  1  5   51:56   34
13. Velké Poříčí 29   5  19  4  1   33:97   24
14. Dobruška/Opočno 29   5  22  1  1   44:97   18
15. Kostelec/Častol. 28   2  24  1  1   22:126   9
16. Hostinné 29   0  29  0  0   18:242   0