Jak lehké či těžké bylo z vašeho pohledu derby s Rychnovem?
Výsledek vypadá jednoznačně, ale nebylo to lehké utkání. Derby bylo opatrné, hodně se bránilo. Po bezbrankovém poločase rozhodlo to, že jsme brzy vstřelili vedoucí gól. Rychnov musel hru více otevřít, dostali jsme víc prostoru a toho jsme dokázali využít. Vytvořili jsme si další šance, a když jsme vstřelili třetí gól, tak se utkání prakticky dohrávalo. Jsme rádi, že jsme derby takhle zvládli, protože Rychnov má v kádru zkušené hráče a jednoduché to určitě nebylo.

Ve středu jste proti Broumovu  skóroval dvakrát, teď jste přidal důležitý druhý gól. Zdá se, že se dostáváte do obvyklé střelecké formy.
Doufám. (smích) Začalo to tam konečně padat, ale důležitější je, že vyhráváme. Když vyhrajeme a nedám branku, tak jsem taky spokojený. Na druhou stranu se ode mě góly čekají a zaplať pánbůh, že to tam padá. A dnešní gól?  První střela mně příliš nesedla, naštěstí se míč odrazil zpět ke mně a z voleje jsem to propálil mezi gólmanem a stoperem.

Myslíte si, že jste v derby podali nejlepší podzimní výkon?
Už proti Broumovu jsme hráli dobře, ale Rychnov má zkušenější a lepší tým, o to je výhra cennější. Utkání jsme zvládli jak po stránce fotbalové i psychické.

Po středečním pohárovém utkání na hradecké Slavii jedete k dalšímu mistrovskému zápasu do Jičína.
Jičín patří k předním týmům krajského přeboru. Bude to těžký zápas a rozhodne momentální sportovní forma.