Škoda nevyužitých slibných příležitostí J. Hrubého, Mergance a Lemfelda v prvním poločase. Po přestávce trefil kanonýr Merganc brankovou konstrukci a v 87. minutě po sražení střídajícího mladíka Dolečka následovala dokonce penalta, při níž však obránce Voženílek poslal míč pouze do břevna.

Týniště Trutnov 1:3

Faktabranky: 56. vlastní (Kovář) 61. Doubic, 84. Matějka, 90 (+3) Ficner. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 0:1. Diváci: 180. Poločas: 0:0.SK Týniště nad Orlicí:Rolejček Odehnal, Voženílek, Michal, Huňák Novák (87. Ráček), Stejskal, Slezák, J. Hrubý Merganc (85. Voda), Lemfeld (73. Doleček).MFK Trutnov:Šťastný Kovář, Horák, Makovský, J. Holubec Tauchman (65. Bönisch), Marks, Kamitz (80. Bednařík), P. Holubec Kejzlar (55. Doubic), Matějka.

Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Dnešní pohárový zápas byl určitým měřítkem, jak bude vypadat naše účinkování v divizi. My jsme do něj šli se stejným týmem jako v přeboru, tedy zatím bez posil, Trutnov divizi hraje, má stabilizovaný tým a také širší hráčský kádr. Nás doplnění ještě čeká. Navzdory porážce jsme hráli dobrý, fyzicky náročný fotbal, což nám vydrželo po celých devadesát minut. Vedli jsme 1:0, měli i další šance, které jsme však neproměnili a nakonec na to doplatili. V závěru jsme za stavu 1:2 neproměnili penaltu a v době, kdy už jsme hráli vabank hosté výhru zpečetili. Byli jsme však celkově lepším mužstvem a výsledek je pro nás dost krutý. Bez ohledu na to mě kluci svým výkonem potěšili a do budoucna se na něm dá určitě stavět."