Skupina  6. – 10. místo
4. kolo: Rychnov nad Kněžnou – Olympia Hradec B 7:1 (Brož 3, Muller 3, Vašátko –  Růžička), RMSK Cidlina B – Dvůr Králové 4:0.
1. RMSK Cidlina B  ⋌3  0  0    15:1  30
2. Rychnov n. K. ⋌ 1  0  2    10:7  26
3. Dvůr Králové  ⋌2  0  2    6:12  25
4. Olympia HK B ⋌ 1  0  2 10:10  21
5. Žamberk/Let. ⋌1  0  2    4:15  12

Krajský přebor dorostu
17. kolo: Třebechovice – Červený Kostelec 0:0 – PK 5:6, Solnice – Žacléř  5:0 (L. Cink 3, F. Nosek 2), Hořice – Slavia Hradec/Nový Hradec 9:0, Dobruška – Vrchlabí 0:9, Nová Paka/Stará Paka – Chlumec/Lovčice 2:3, Probluz – Trutnov 7:0.
1. Hořice  ⋌13  2  2  75:16  43
2. Solnice ⋌ 12  2  3  57:23  38
3. Probluz ⋌ 11  3  3  55:24  37
4. Vrchlabí  ⋌11  2  4  58:22  36
5. Chlumec/Lov.  ⋌10  1  6  54:34  32
6. Č. Kostelec ⋌ 8  3  6  54:33  30
7. Třebechovice  ⋌8  4  5  37:22  30
8. Slavia HK/NH ⋌ 6  2  9  40:50  20
9. Trutnov  ⋌4  2   11  35:50  15
10. Dobruška  ⋌3  1   13  17:85  10
11. N.Paka/S.Paka  ⋌3  0   14  31:91    9
12. Žacléř  ⋌2  0   15  13:76    6

Krajská soutěž  dorostu
finále  – 8. kolo:
Hostinné – Skřivany 2:4, Kopidlno – Vysoká/Třebeš 3:4, Bílá Třemešná – Rozkoš/Č. Skalice 5:5 – PK 1:4, Týniště n. O. – Stěžery 7:2.
1. Hostinné  ⋌7  1  1  33:11  22
2. Skřivany  ⋌5  2  2  28:26  17
3. B. Třemešná  ⋌4  3  2  36:33  16
4. Vysoká/Třebeš  ⋌4  1  4  36:37  14
5. Týniště n. O.  ⋌4  1  4  34:26  13
6. Stěžery  ⋌4  0  5  25:32  12
7. Kopidlno  ⋌0  4  5  20:33    8
8. Rozkoš/ČS  ⋌1  2  6  16:30    6

Krajská soutěž dorostu
skupina o pořadí 2 – 8. kolo:
Slatina/Javornice – Janské Lázně 3:0, Rudník – Úpice 4:2, Vamberk/Doudleby – Meziměstí/Teplice 3:0, Babí – Velké Poříčí 3:3 – PK 3:2.-
1. Úpice  ⋌6  1  2  26:11  20
2. Rudník  ⋌6  1  2  47:10  19
3. V. Poříčí  ⋌4  3  2  33:17  17
4. Vamberk/Doud.  ⋌5  2  2  27:11  17
5. Meziměstí/Tep.  ⋌5  0  4  26:24  15
6. Slatina/Javor. ⋌3  0  6  13:27    9
7. Babí  ⋌1  1  6  17:21    5
8. J. Lázně  ⋌1  0  7    5:73    3

Krajský přebor ml. dorostu
17. kolo: Slavia HK/Nový Hradec – Chlumec/RMSK 0:3, Vrchlabí – Broumov 2:3, Trutnov/Volanov – Třebeš 3:5, Červený Kostelec – Nové Město n. M. 0:3, Rychnov n. K. – Kostelec/Častolovice 1:1 – PK 4:3, Olympia HK – Jaroměř 2:1.
1. Třebeš  ⋌16  0  1  87:17  48
2. Chlumec/RMSK  ⋌13  1  3  69:19  41
3. Nové Město  ⋌11  1  5  52:34  34
4. Olympia HK  ⋌9  1  7  53:45  28
5. Kostelec/Čast.  ⋌7  4  6  38:31  26
6. Vrchlabí  ⋌8  1  8  35:37  26
7. Broumov  ⋌7  3  7  46:42  25
8. Rychnov n. K. ⋌ 7  2  8  26:29  25
9. Jaroměř  ⋌6  2  9  38:42  21
10. Trutnov/Vol. ⋌5  1   11  40:68  17
11. Slavia HK/NH  ⋌3  1   13  14:82  10
12. Č. Kostelec ⋌ 1  1   15  19:71    5

Krajský přebor st. žáků
17. kolo: Slavia HK/Nový Hradec – Chlumec/RMSK 0:2, Červený Kostelec – Nové Město n. M. 0:4, Rychnov n. K. – Kostelec/Častolovice 3:4, Vrchlabí – Broumov 0:4, Trutnov/Volanov – Třebeš 2:1, Olympia HK – Jaroměř 5:3.⋌(dr)
1. Olympia HK  ⋌16  0  1  94:19  48
2. Broumov  ⋌15  1  1  68:19  46
3. Vrchlabí  ⋌10  0  7  44:31  30
4. Chlumec/RMSK  ⋌10  0  7  55:43  30
5. Třebeš  ⋌10  0  7  45:50  30
6. Slavia HK/NH  ⋌9  1  7  32:20  28
7. Č. Kostelec  ⋌7  2  8  46:57  25
8. Jaroměř  ⋌4  2   11  33:53  16
9. Kostelec/Čast.  ⋌3  5  9  33:61  16
10. Rychnov n. K.  ⋌3  2   12  22:72  13
11. Nové Město  ⋌3  3   11  26:45  12
12. Trutnov/Vol.  ⋌3  2   12  18:46  12