VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vršovan Cup ve výsledcích

Voděrady: Jak se hrál patnáctý ročník tradičního turnaje.

1.7.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

SOBOTA

Skupina A

Malá šance – Tragikomix 1:1, - Black stars Hradec Králové 5:1, - Ajax Houdkovice 3:2, - Jakuza Černíkovice 6:1, - THC dorost Voděrady 7:0, Tragikomix - Black stars Hradec Králové 0:0, - Ajax Houdkovice 2:0, - Jakuza Černíkovice 5:1, - THC dorost Voděrady 6:0, Black stars Hradec Králové - Ajax Houdkovice 5:4, - Jakuza Černíkovice 6:3, - THC dorost Voděrady 13:0, Ajax Houdkovice - Jakuza Černíkovice 4:1, - THC dorost Voděrady 8:0, Jakuza Černíkovice - THC dorost Voděrady 6:0.

Skupina B

Emil team – Alex Liberec 2:1, - APSV Žacléř 7:1, - Lvi Hradec Králové 2:1, - Nic moc 7:1, - Hrobaři Vojenice 13:0, Alex Liberec - APSV Žacléř 2:0, - Lvi Hradec Králové 1:0, - Nic moc 3:0, - Hrobaři Vojenice 2:0, APSV Žacléř - Lvi Hradec Králové 3:1, - Nic moc 5:0, - Hrobaři Vojenice 2:0, Lvi Hradec Králové - Nic moc 7:2, - Hrobaři Vojenice 2:1, Nic moc - Hrobaři Vojenice 3:1.

Skupina C

Zelená tráva Opočno – Gambrinus Rychnov n. K. 1:2, - Sexuální choroby Choceň 6:2, - Dobřety Holice 3:2, - Noční jezdci Hradec Králové 3:1, - SK Jakub A 2:4, Gambrinus Rychnov n. K. - Sexuální choroby Choceň 0:4, - Dobřety Holice 1:1, - Noční jezdci Hradec Králové 1:1, - SK Jakub A 2:0, Sexuální choroby Choceň - Dobřety Holice 2:2, - Noční jezdci Hradec Králové 0:4, - SK Jakub A 3:0, Dobřety Holice - Noční jezdci Hradec Králové 5:1, - SK Jakub A 2:2, Noční jezdci Hradec Králové - SK Jakub A 2:2.

Skupina C

Šavle Hradec Králové – Miláno Jaroměř 2:0, - Ctibor Drnovice 4:2, - Sršňovej hovnoles Vamberk 2:2, - Pod kobrou Domašín 8:2, STS Chvojkovice 5:0, Miláno Jaroměř - Ctibor Drnovice 4:3, - Sršňovej hovnoles Vamberk 6:1, - Pod kobrou Domašín 7:0, STS Chvojkovice 6:1, Ctibor Drnovice - Sršňovej hovnoles Vamberk 5:1, - Pod kobrou Domašín 10:0, STS Chvojkovice 8:0, Sršňovej hovnoles Vamberk - Pod kobrou Domašín 2:0, - STS Chvojkovice 2:1, Pod kobrou Domašín - STS Chvojkovice 3:2.

Skupina E

FC Lambáda Hradec Králové – JZD Petkovy 4:1, - Tatran Voděrady 4:1, - Rychnovské slečinky 6:0, - Sokol Zašová 4:2, - Sokol Jakub B 8:1, JZD Petkovy - Tatran Voděrady 5:1, - Rychnovské slečinky 8:2, - Sokol Zašová 3:2, - Sokol Jakub B 7:0, Tatran Voděrady - Rychnovské slečinky 3:1, - Sokol Zašová 2:1, - Sokol Jakub B 10:1, Sokol Zašová - Sokol Jakub B 7:1.
Skupina F
Lucian Praha – Kořka z hradeckého okolí 3:3, - TTS Třebechovice 2:0, - Spoje Praha 5:1, - Glgačka Brno 4:1, Kořka z hradeckého okolí - TTS Třebechovice 3:2, - Spoje Praha 4:1, - Glgačka Brno 2:0, TTS Třebechovice - Spoje Praha 2:1, - Glgačka Brno 3:2, Spoje Praha - Glgačka Brno 5:0.

NEDĚLE

Osmifinále – skupina G

Ctibor Drnovice – Malá šance 2:2, - Alex Liberec 4:1, - JZD Petkovy 4:0, Malá šance - Alex Liberec 2:1, - JZD Petkovy 3:3, Alex Liberec - JZD Petkovy 4:0.
1. Ctibor Drnovice 10:3⋌7
2. Malá šance 7:6⋌5
3. Alex Liberec 6:6⋌3
4. JZD Petkovy 3:11⋌1

Skupina H

Lambáda Hradec Králové – Emil team 0:0, - Kořka z hradeckého okolí 1:1, - APSV Žacléř 2:1, Emil team - Kořka z hradeckého okolí 5:2, - APSV Žacléř 1:3, Kořka z hradeckého okolí - APSV Žacléř 4:1.
1. Lambáda Hradec 3:2⋌5
2. Emil team 6:5⋌4
3. Kořka z hradec. okolí 7:7⋌4
4. APSV Žacléř 5:7⋌3

Skupina I

Miláno Jaroměř – Zelená tráva Opočno 6:3, - TTS Třebechovice 5:2, - Tragikomix 7:0, Zelená tráva Opočno - TTS Třebechovice 8:1, - Tragikomix 5:1, TTS Třebechovice - Tragikomix 4:3.
1. Miláno Jaroměř 18:5⋌9
2. Zelená tráva Opočno 16:8⋌6
3. TTS Třebechovice 7:16⋌3
4. Tragikomix 4:16⋌0

Skupina J

Šavle Hradec Králové – Lucian Praha 4:6, - Black stars Hradec Králové 3:1, - Gambrinus Rychnov 1:0, Lucian Praha - Black stars Hradec Králové 1:1, - Gambrinus Rychnov 0:0, Black stars Hradec Králové - Gambrinus Rychnov 6:1.
1. Šavle Hradec Králové 8:7⋌6
2. Lucian Praha 7:5⋌5
3. Black stars Hradec 8:5⋌4
4. Gambrinus Rychnov 1:7⋌1

Čtvrtfinále

Miláno Jaroměř – Malá šance 3:0, Šavle Hradec Králové – Emil team 0:1 na penalty, Ctibor Drnovice - Zelená tráva Opočno 1:4, Lambáda Hradec Králové – Lucian Praha 1:2 na penalty.

Semifinále

Miláno Jaroměř - Lucian Praha 4:0, Emil team - Zelená tráva Opočno 4:3 v prodloužení.
Utkání o 3. místo
Lucian Praha - Zelená tráva Opočno 2:1 na penalty.
Finále
Miláno Jaroměř - Emil team 2:1 v prodloužení.

1.7.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Týniště nad Orlicí z výšky - Ilustrační foto

Zastupitelé v Týništi budou jednat o rozpočtu na příští rok

Vlajka pro Tibet na Pivovarském náměstí v Hradci Králové.

Před krajským úřadem příští rok znovu zavlaje vlajka Tibetu

Opočno se chce rozšiřovat. V plánu jsou nové parcely i bytovky

Opočno - Nové parcely mají vzniknou v Opočně – v nové lokalitě Ořechová II. Ta by měla vzniknout naproti nedávno zastavěnému území Ořechová I v Podzámčí, vedle stávající zahrádkářské kolonie.

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecko - Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů. 

Trofej vybojovala Břeclav, „fialky“ skončily čtvrté

Havířov, Dobré - Havířov hostil finálový turnaj Českého poháru družstev žen ve stolním tenisu.

Obyvatelé mluví do budoucnosti města

Dobruška - Městem pro všechny se snaží být Dobruška. Obyvatele totiž město oslovilo, aby přispěli svými nápady a podělili se o své vize, jak by měl vypadat budoucí rozvoj Dobrušky.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT