RMSK Cidlina – Rychnov 1:4
Michal Stříž, trenér RMSK Cidlina Nový Bydžov: „Utkání se lámalo ve 30. minutě, kdy byl vyloučen náš hráč a my dostali gól. Než jsme se oklepali soupeř udeřil znovu. Ve druhé půli jsme v oslabení stačili snížit, ale dva brejky na konci zápasu nás položily na lopatky. Přestože náš výkon i v deseti se zlepšil, myslím si, že o body se bojuje jinak. Soupeř vyhrál zaslouženě."
Václav Hájek, vedoucí mužstva FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Pro nás důležité vítězství, které jsme potřebovali jako sůl. Pomohlo nám zbytečné vyloučení domácího hráče, při kterém se krásně trefil Míra Pups. Následně jsme přidali druhou branku po pěkné kombinaci na jeden dotyk. Ve druhém poločase domácí i v deseti dokázali snížit, ale nám vyšel vzápětí rychlý brejk a bylo hotovo."

L. Bělohrad – Dobruška 2:0
Lukáš Čížek, trenér TJ Lázně Bělohrad: „Získali jsme tři body zaslouženě, ale na výhru jsme se nadřeli. V první půli jsme neproměnili čtyři vyložené šance a proto skončil poločas bez branek. Na začátku druhé půle jsme přečkali vyloženou šanci hostů a pak jsme se nakonec prosadili my a zápas dovedli do vítězného konce."
Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Do Lázní Bělohrad jsme jeli s cílem získat alespoň bod. Po propadáku v minulém týdnu doma s Vysokou jsme podali podstatně zlepšený výkon. Zlepšili jsme organizaci hry,  ale hlavně bojovnost, nasazení a přístup všech hráčů. Hrálo se poměrně vyrovnané utkání, i když v závěru první půle nás podržel brankář Klofanda. Na obou stranách bylo několik neproměněných šancí. My jsme mohli jít dvakrát do vedení , ale bohužel jsme nedokázali vstřelit gól. Obě branky jsme obdrželi ze standardních situací , proto nás porážka mrzí dvojnásob. Pozitivní byl alespoň rozdíl v našem projevu proti utkání v předešlému týdnu." ⋌(dr)