Dobruška v magnetu kola zamířila do Broumova. Souboj třetího s druhým nabídl vyrovnané utkání. O výsledku utkání se rozhodlo přesně deset minut od úvodního hvizdu. Dlouhý nákop sklepl Svoboda na penaltu Hanzlíkovi, který se trefil přesně – 1:0. Blízko vyrovnání byla Dobruška ve 25. minutě, Drahorád však trestný kop směřující k tyči vyrazil a následnou dorážku srazili domácí na roh. Po změně stran stály za zmínku pouze střela Šimona, jenž po trestném kopu trefil jen boční síť, a pak pokus hostů ze 77. minuty, který ale šel těsně vedle branky. Tým z města F. L. Věka po třech jarních výhrách okusil hořkost porážky.

Týniště nad Orlicí se vrátilo z Kunčic bez bodů. Po bezbrankovém první půli nastoupili svěřenci trenéra Petr Silbernágla do druhé poločasu s dvěma vynucenými změnami v sestavě, čehož domácí využili a dvěma góly rozhodli o své výhře.

Broumov – Dobruška 1:0

Fakta – branka: 10. Hanzlík. Rozhodčí: Radek Kubec. ŽK: 2:2. Diváci: 190. Poločas: 1:0. Dobruška: Pěnička – M. Eimann, Brožek, Gerža, Šotola – Majer, D. Eimann, Krahulec, Mikušík, Čopík – Hájek (60. Malý).

Miloš Killar, trenér SK Dobruška: „Po celý zápas jsme se nedokázali vyrovnat s těžkým terénem a jednoduchou, ale účelnou hrou domácích. O třech bodech rozhodla branka z úvodu utkání. Domácí však mohli skórovat vícekrát, jejich vítězství bylo podle mne zasloužené. Děkuji všem hráčům za obětavý výkon, i když to tentokrát nestačilo.“

Kunčice – Týniště 2:0

Fakta – branky: 53. Faltus, 82. Kuta. Rozhodčí: Luboš Stejskal. ŽK: 2:3. Diváci: 99. Poločas: 0:0. Týniště n. O.: Baťha – Huňák (61. Bartoš), Horák I, Horák II (46. Kos), Repák – Ráček (46. J. Winkler), Forejtek, Mládek, Matoušek – Voda (64. Slezák), Fidra.

František Kerhart, vedoucí mužstva SK Týniště nad Orlicí: „V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli brankové příležitosti. Bohužel, nedokázali jsme je využít. Do druhého poločasu jsme nastoupili oslabeni, domácí tým získal převahu a asi zaslouženě zvítězil.“