Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězkou sedmého kola Tip ligy Deníku se stala Stanislava Krejčová ze Solnice

Rychnov n. K. Vítězkou sedmého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stala Stanislava Krejčová ze Solnice (RK0011), která jako jediná ze všech soutěžících získala 15 bodů. Do čela průběžného pořadí se dostala Alena Danihelková z Ohnišova (52 b.). Do hodnocení nebylo započítáváno nedohrané utkání Černíkovice B Albrechtice B. Prosíme vítězku Stanislavu Krejčovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na tel. 602 687 661. Může se těšit na dárkový balíček pivovaru Tambor.

30.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

Výsledky zápasů 7. kola

1. Dobruška Kostelec 2:5 2

2. Týniště Chlumec 2:10 2

3. Opočno Smiřice 4:0 1

4. Doudleby Zdelov 1:1 0

5. Borohrádek Albrechtice 1:5 2

6. Častolovice Vamberk 0:0 0

7. Javornice K. Lhota 1:3 2

8. Černíkovice B Albrechtice B nedohráno

9. Opočno B Dobruška C 0:1 2

10. Čermná Olešnice 6:1 1

Supertrefa:

v deseti zápasech padlo 43 branek.



LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)

RK0083 Alena Danihelková, Ohnišov 9 52

RK0034 Miloš Šenkýř, Dobruška 0 51

RK0055 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 12 48

RK0039 Milan Jirásek, Dobruška 12 48

RK0010 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 9 48

RK0022 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 9 48

RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 6 48

RK0037 Milan Koty, České Meziříčí 6 48

RK0061 Jiří Řízek, Zádolí 3 48

RK0014 Ladislav Procházka, Jílovice 9 45

EVROPSKÁ LIGA (11. 20. místo)

RK0003 Josefa Suchánková, Potštejn -6 45

RK0077 Jan Hellinger, Dobruška 6 43

RK0030 Milan Koleno, Dobruška 9 42

RK0042 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 9 42

RK0067 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 6 42

RK0047 Jiří Budula, Týniště n. O. 6 42

RK0065 Pavel Marek, Javornice 6 42

RK0060 Josef Plachetka, Houdkovice 6 42

RK0007 Jana Vaněčková, Houdkovice 6 42

RK0020 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 3 42

I. LIGA (21. 30. místo)

RK0018 Radek Hanuš, Ještětice 0 42

RK0001 Lukáš Spáčil, Ostrava -6 42

RK0064 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 9 39

RK0004 Jaroslav Suchánek, Potštejn -6 39

RK0070 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 9 36

RK0015 Ladislav Procházka st., Jílovice 6 36

RK0048 Josef Albrecht, Týniště n. O. 3 36

RK0031 Petr Buryan, Opočno 3 36

RK0054 Jiří Prokeš, Náchod 3 36

RK0028 Martin Hrudík, Dobruška 0 36

NÁRODNÍ LIGA (31. 40. místo)

RK0019 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 0 36

RK0078 Petr Hellinger, Dobruška 3 34

RK0069 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 9 33

RK0035 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 0 33

RK0029 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 9 31

RK0079 Dominik Hellinger, Dobruška 9 31

RK0006 Václav Vaněček st., Houdkovice 3 31

RK0024 Vladimír Gutler, Dobruška 0 31

RK0025 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 0 31

RK0013 Zdeňka Procházková, Jílovice 12 30

ČESKÁ LIGA (41. 50. místo)

RK0041 Bohuslav Šolín, Val 9 30

RK0021 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 6 30

RK0059 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 6 30

RK0038 Juraj Jirásek, Sněžné 3 30

RK0012 Bořek Krejčí, Solnice 3 30

RK0063 František Kroš, Javornice 3 30

RK0027 Jaroslav Macek, Dobruška 0 30

RK0005 Martin Střihavka, Voděrady 6 28

RK0076 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 3 28

RK0058 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 6 27

DIVIZE (51. 60. místo)

RK0008 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 6 27

RK0056 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 3 27

RK0066 Aleš Kupka, Čánka 3 27

RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 3 27

RK0033 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 27

RK0086 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 6 26

RK0044 Lukáš Beran, Týniště n. O. 6 25

RK0073 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 0 25

RK0032 Roman Izák, Opočno 9 24

RK0091 Jiří Fišer, Týniště n. O. 6 24

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. 70. místo)

RK0023 Pavel Konvalinka, Vamberk 0 24

RK0082 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 3 23

RK0088 Martin Nosek, Solnice 0 23

RK0085 Milena Koblicová, Vamberk 6 22

RK0075 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 0 22

RK0051 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 6 21

RK0053 Láďa Kohoutek, Týniště n. O. 3 21

RK0046 Václav Procházka, Týniště n. O. 3 21

RK0009 Václav Vaněček ml., Houdkovice 3 21

RK0090 Pavel Nosek, Solnice 0 21

OKRESNÍ PŘEBOR (71. 80. místo)

RK0026 Martin Sosna, Dobruška 0 17

RK0011 Stanislava Krejčová, Solnice 15 15

RK0089 Milan Nosek, Solnice 0 15

RK0068 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -3 15

RK0043 Libor Beran, Albrechtice 6 14

RK0036 Luboš Kratěna, Opočno 6 14

RK0084 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 14

RK0052 Lukáš Jech, Semily 3 12

RK0049 Pavel Provazník, Týniště n. O. 0 12

RK0050 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 0 12

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. 91. místo)

RK0080 Lucie Šmídová, Hřibiny 3 10

RK0040 Zdeněk Krejčí, Ohnišov -3 10

RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 3 9

RK0092 Pavlína Nosková, Solnice 0 9

RK0087 Pavel Vacek, Dobruška 0 9

RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. -3 9

RK0074 Jaroslav Šitina, Byzhradec 3 8

RK0045 Darina Borisová, Týniště n. O. 0 7

RK0002 Jaroslav Suchánek, Choceň -3 6

RK0081 Luboš Vých, Kostelec n. O. 0 4

RK0016 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (92. místo)

RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 -6

Autor: Leoš Dragúň

30.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Ilustrační fotografie.

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.

Vítězná branka Týniště nakonec neplatila

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobruška přivezla všechny body ze hřiště poslední Bílé Třemešné.

Muzeum je stále bez ředitele

Hradec Králové - Výběrové řízení na pozici ředitele hradeckého muzea provází pochybnosti.

Opočenští Baroni v Jičíně osmkrát inkasovali

Rychnovsko - Krajské hokejové soutěže nabírají obrátky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení