VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězkou devátého kola Tip ligy čtenářů Deníku je Iva Dohnálková z Rychnova

Rychnov n. K. – Vítězkou devátého kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stala  Iva Dohnálková z Rychnova nad Kněžnou  (RK0095), jež získala, stejně jako dalších deset soutěžících, jedenáct bodů. O jejím vítězství rozhodlo, že jako jediná uhádla přesně Supertrefu (35 branek). V čele průběžného pořadí zůstal Jaroslav Beránek z Rychnova se ziskem 63 bodů.Prosíme vítězku Ivu Dohnálkovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661.

16.10.2013
SDÍLEJ:

TIP LIGA DENÍKU - logo.Foto: DENÍK

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. –  10. místo)
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    63
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    54
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -4    51
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    11    48
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    48
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    -4    48
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    11    45
RK0030    Martin Sosna, Dobruška    11    45
RK0069    Aleš Kupka, Čánka    8    45
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    -1    45
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    11    43
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    11    42
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška    11    42
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    8    42
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    42
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    42
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    2    42
RK0090    Petr Buryan, Opočno    8    40
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    5    39
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    8    36

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby                           5      36
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště    5    36
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    5    36
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    2    36
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí    2    36
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    -1    36
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    11    34
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    11    34
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    8    34
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    33

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice                           8      33
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    5    33
RK0028    Vladimír Gutler, Dobruška    5    33
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    33
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    33
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    2    33
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    11    32
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    2    31
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    5    30
RK0015    František Kroš, Javornice    5    30

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška                           2      30
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště    2    30
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec    2    30
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    -1    30
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    -4    29
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    5    28
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné    2    28
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    11    27
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    8    27
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno    8    27

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0053    Radek Hofman, Dobruška                           5      27
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    5    27
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    5    27
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    27
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    -4    27
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    25
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    5    25
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    0    25
RK0088    Václav Procházka, Týniště    -1    25
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    8    24

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0064    Vladimír Beran, Týniště                           2      24
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    5    22
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    8    21
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny    5    21
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    21
RK0060    Jiří Budula, Týniště    -1    21
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    -1    21
RK0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -1    21
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice    0    20
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    0    20

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. –  80. místo)
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    -1    19
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška    8    18
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    8    18
RK0029    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    18
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    5    18
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    0    17
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    -1    17
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    15
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    2    15
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška    5    12

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.             -1      12
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    -1    11
RK0093    Pavel Marek, Javornice    8    10
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    -1    9
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    5    8
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    -1    8
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    2    7
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    0    6
RK0012    Jan Charvát, Čestice    -1    5

OKRESNÍ PŘEBOR (90. – 98. místo)
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    3
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště    0    3
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    3
RK0067    Lukáš Jech, Semily    -4    3
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov    0    2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    0    1
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    -6
RK0055    Roman Izák, Opočno    -4    -15

Výsledky zápasů devátého kola

1. Olympia HK – Rychnov        2:1           1
2. Ohnišov – Police n. M.        4:1           1
3. České Meziříčí – Přepychy      2:0          1
4. Doudleby – Vamberk          4:1          1
5. Albrechtice –  Rychno B      2:3         2
6. Žďár – Zdelov              0:2         2
7. Kostelec B – Rokytnice         2:2         0
8. Dobré –  Lukavice    1:0          1
9. Křovice – Slatina             4:1          1
10. Čermná – Lípa B                             2:1          1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 35 branek.

Autor: Redakce

16.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Počítání volebních hlasů.
AKTUALIZUJEME
70

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Rychnovsko - Pozvánka na fotbal:

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení