Průběžné pořadí
LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0024 Jaroslav Beránek, Rychnov 5 63
RK0085 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 54
RK0017 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -4 51
RK0010 Vladislav Kuchař, Rychnov 11 48
RK0058 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 48
RK0018 Jana Vaněčková, Houdkovice -4 48
RK0047 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 11 45
RK0030 Martin Sosna, Dobruška 11 45
RK0069 Aleš Kupka, Čánka 8 45
RK0023 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 45
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 11 43
RK0072 Miroslav Dostálek, Rychnov 11 42
RK0052 Kateřina Ficencová, Dobruška 11 42
RK0073 Libuše Dostálková, Rychnov 8 42
RK0068 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 42
RK0002 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 5 42
RK0084 Pavel Marek, Rychnov 2 42
RK0090 Petr Buryan, Opočno 8 40
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 5 39
RK0081 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 8 36
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0082 Eva Dvořáčková, Doudleby 5 36
RK0062 Miloslav Pařízek, Týniště 5 36
RK0033 Bohuslav Šolín, Val 5 36
RK0059 Josef Albrecht, Týniště 2 36
RK0034 Milan Koty, České Meziříčí 2 36
RK0054 Jaroslav Macek, Dobruška -1 36
RK0095 Iva Dohnálková, Rychnov 11 34
RK0097 Miroslav Jedlinský, Rychnov 11 34
RK0040 Juraj Jirásek, Sněžné 8 34
RK0032 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 33
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0038 Ladislav Procházka, Jílovice 8 33
RK0043 Jan Čtvrtečka, Přepychy 5 33
RK0028 Vladimír Gutler, Dobruška 5 33
RK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 5 33
RK0046 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 33
RK0019 Martin Střihavka, Voděrady 2 33
RK0008 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 11 32
RK0078 Bořek Krejčí, Solnice 2 31
RK0080 Radek Dvořáček, Doudleby 5 30
RK0015 František Kroš, Javornice 5 30
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0041 Jan Hellinger, Dobruška 2 30
RK0065 Zdeněk Lohniský, Týniště 2 30
RK0070 Jaroslav Šitina, Byzhradec 2 30
RK0005 Josefa Suchánková, Potštejn -1 30
RK0094 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. -4 29
RK0091 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 28
RK0035 Petr Jirásek, Sněžné 2 28
RK0026 Ludmila Dohnálková, Rychnov 11 27
RK0020 Josef Plachetka, Houdkovice 8 27
RK0057 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 27
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0053 Radek Hofman, Dobruška 5 27
RK0048 Milan Koleno, Dobruška 5 27
RK0021 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 5 27
RK0071 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 27
RK0063 Lukáš Beran, Týniště -4 27
RK0056 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 11 25
RK0096 Milena Koblicová, Vamberk 5 25
RK0074 Miroslav Filip, Rychnov 0 25
RK0088 Václav Procházka, Týniště -1 25
RK0039 Ladislav Procházka st., Jílovice 8 24
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0064 Vladimír Beran, Týniště 2 24
RK0061 Jiří Fišer, Týniště 5 22
RK0031 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 8 21
RK0044 Lucie Šmídová, Hřibiny 5 21
RK0004 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 21
RK0060 Jiří Budula, Týniště -1 21
RK0066 Ladislav Provazník, Týniště -1 21
RK0006 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 21
RK0079 Stáňa Krejčová, Solnice 0 20
RK0051 Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h. 0 20
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0089 Darinka Borisová, Týniště -1 19
RK0049 Josef Ficenec, Dobruška 8 18
RK0050 Miloslav Hofman, Dobruška 8 18
RK0029 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 18
RK0042 Petr Hellinger, Dobruška 5 18
RK0092 Michaela Filipová, Rychnov 0 17
RK0013 Miroslav Charvát ml., Čestice -1 17
RK0045 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 15
RK0037 Zdeňka Procházková, Jílovice 2 15
RK0036 Dominik Hellinger, Dobruška 5 12
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0009 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. -1 12
RK0014 Miroslav Charvát, Čestice -1 11
RK0093 Pavel Marek, Javornice 8 10
RK0083 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 9
RK0016 Josef Hanyk, Vamberk 5 8
RK0011 Renata Holubářová, Slatina -1 8
RK0007 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 2 7
RK0076 Vojtěch Vyšehrad, Týniště 0 6
RK0012 Jan Charvát, Čestice -1 5
OKRESNÍ PŘEBOR (90. – 98. místo)
RK0075 Jiří Vyšehrad, Týniště 0 3
RK0077 Jiří Vyšehrad ml., Týniště 0 3
RK0003 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 3
RK0067 Lukáš Jech, Semily -4 3
RK0086 Věra Kubcová, Rychnov 0 2
RK0087 Oldřich Kubec, Rychnov 0 2
RK0098 Jiří Sršeň, Týniště 0 1
RK0025 Miloš Dohnálek, Rychnov 5 -6
RK0055 Roman Izák, Opočno -4 -15
Výsledky zápasů devátého kola
1. Olympia HK – Rychnov 2:1 1
2. Ohnišov – Police n. M. 4:1 1
3. České Meziříčí – Přepychy 2:0 1
4. Doudleby – Vamberk 4:1 1
5. Albrechtice – Rychno B 2:3 2
6. Žďár – Zdelov 0:2 2
7. Kostelec B – Rokytnice 2:2 0
8. Dobré – Lukavice 1:0 1
9. Křovice – Slatina 4:1 1
10. Čermná – Lípa B 2:1 1
Supertrefa: V 10 zápasech padlo 35 branek.