Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    59
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    11    56
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice    8    53
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    8    53
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí    5    53
K0041    Josef Černý, Jílovice    5    50
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice    8    47
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov    5    47
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    2    47
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    47

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice                                       2                   47
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště    2    47
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    -1    46
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška    2    44
RK0010    Aleš Kupka, Opočno    2    44
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice    -1    44
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    41
RK0061    Martin Sosna, Dobruška    8    41
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné    5    41
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    5    41

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška                                       2                   41
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    -1    40
RK0051    Josef Albrecht, Týniště    2    38
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn    2    38
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov    2    38
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška    5    37
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice    2    36
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    35
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov    2    35
RK0049    Kamil Proutek, Týniště    -1    35

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    5    34
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    -1    34
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina    2    33
RK0031    Jan Charvát, Čestice    2    33
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice    2    33
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov    8    32
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    32
RK0048    Radek Hofman, Dobruška    2    32
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice    2    32
RK0020    František Kroš, Javornice    2    32

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0042    Pavel Marek, Rychnov                                                    2                   32
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    2    32
RK0056    Lukáš Beran, Týniště    -1    32
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště    -4    32
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec    2    31
RK0078    Václav Vágner, Dobruška    2    31
RK0055    Jiří Budula, Týniště    2    29
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy    2    29
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    29
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště    0    29

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.                        -1                   29
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice    -1    29
RK0101    Petr Buryan, Opočno    2    27
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    27
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk    0    27
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk    8    26
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška    5    26
RK0057    Jakub Vanický, Libčany    5    26
RK0017    Jan Krejčí, Solnice    2    26
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice    2    26

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. 70. místo)
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška                                     -4                   26
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -4    26
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště    -4    26
RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    25
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška    5    23
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    23
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice    -1    23
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice    -1    23
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště    -4    23
RK0097    Darinka Borisová, Týniště    5    22

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška                                        2    22
RK0100    Pavel Marek, Javornice    -1    21
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno    5    20
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    5    20
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory    2    20
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    2    20
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov    2    20
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    11    17
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov    8    17
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    17

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk                                                    5                    17
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    17
RK0070    Bohuslav Šolín, Val    5    17
RK0096    Radek Boris, Týniště    -1    17
RK0063    Milan Koleno, Dobruška    -1    17
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov    -1    17
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice    -1    14
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -4    14
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek    -4    14
RK0046    Roman Izák, Opočno    -4    14

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    8    12
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov    2    11
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    8
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice    -1    5
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    5
RK0085    Josef Vanický, Libel    0    3
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí    0    1
RK0054    Martin Horký, Týniště    0    0
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň    -1    -1
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí    0    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno    -4    -14

Výsledky zápasů 9. kola

1. Rychnov – Týniště              ⋌2:1        1
2. Chlumec – Dobruška                  ⋌3:4       2
3. Opočno – Deštné                        ⋌1:0        1
4. Častolovice –  Borohrádek            ⋌5:0       1
5. Černíkovice – Dobruška B              ⋌2:0       1
6. Javornice – Petrovice     ⋌ 3:2       1
7. Solnice – Žďár                            ⋌1:2       2
8. Slatina – Křovice       ⋌0:1       2
9. Lukavice – Dobré           ⋌2:3       2
10. Union Rokytnice – Olešnice          ⋌3:0       1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 35 branek.