O jejím triumfu rozhodlo, že byla nejblíž Supertrefě. V čele průběžného pořadí jsou Miroslav Jedlinský z Kostelce nad Orlicí a Miroslav Jelen z Týniště nad Orlicí, kteří mají na kontě 80 bodů.

Na vítězku čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Kateřinu Ficencovou, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.⋌(re)

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0007 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 14 80
RK0049 Miroslav Jelen, Týniště n. O. 8 80
RK0034 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 11 71
RK0022 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 11 71
RK0015 Josef Plachetka, Houdkovice 8 71
RK0026 Jaroslav Macek, Dobruška 11 68
RK0078 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 68
RK0067 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 68
RK0051 Jiří Budula, Týniště n. O. 8 68
RK0024 Milan Koty, České Meziříčí 11 66
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0003 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 65
RK0001 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 8 65
RK0055 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 65
RK0023 Juraj Jirásek, Sněžné 11 63
RK0087 Lucie Šmídová, Hřibiny 5 63
RK0027 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 62
RK0028 Alena Danihelková, Ohnišov 8 62
RK0016 Vladimír Gutler, Dobruška 8 62
RK0059 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 62
RK0014 Jiří Řízek, Houdkovice 5 62
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0061 Kateřina Skalská, Malá Úpa 2 62
RK0083 Martin Nosek, Solnice 11 61
RK0005 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 11 59
RK0035 Petr Buryan, Opočno 8 59
RK0017 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 59
RK0052 Václav Procházka, Týniště n. O. 8 59
RK0079 Aleš Kupka, Čánka 5 59
RK0077 Josefa Suchánková, Potštejn 5 59
RK0062 Ladislav Procházka ml., Jílovice 2 59
RK0080 Milan Koleno, Dobruška 11 57
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 14 56
RK0025 Viktor Macek, Běstviny 11 56
RK0057 Jaroslav Šitina, Byzhradec 11 56
RK0050 Lukáš Beran, Týniště n. O. 8 56
RK0069 Lukáš Jech, Semily 8 56
RK0048 Vladimír Zahrádka, Týniště n. O. 8 56
RK0068 Pavel Provazník, Týniště n. O. 5 56
RK0076 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 56
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 0 55
RK0086 Luboš Kratěna, Opočno 5 54
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0019 Radek Hofman, Dobruška 14 53
RK0008 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 8 53
RK0063 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 53
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 53
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 8 51
RK0056 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 8 51
RK0084 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 5 51
RK0029 Milan Jirásek, Křovice 0 51
RK0054 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 8 50
RK0013 Bořek Krejčí, Solnice 5 50
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0066 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 50
RK0010 Stáňa Krejčová, Solnice 2 50
RK0042 Martin Střihavka, Voděrady 2 50
RK0074 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 47
RK0009 František Kroš, Javornice 8 47
RK0004 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 47
RK0053 Josef Albrecht, Týniště n. O. 5 47
RK0082 Milan Nosek, Solnice 2 46
RK0018 Martin Sosna, Dobruška 2 44
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška 8 41
RK0058 Ladislav Procházka st., Jílovice 8 41
RK0044 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 41
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 41
RK0041 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. -1 41
RK0089 Jan Hellinger, Dobruška 11 39
RK0037 Teresa Šolínová, Val 11 39
RK0088 Petr Hellinger, Dobruška 5 39
RK0039 Martin Hrudík, Dobruška 5 39
RK0002 Pavel Marek, Javornice 8 38
RK0081 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 37
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0073 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 36
RK0006 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 14 35
RK0065 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 35
RK0091 Roman Lohniský, Kostelec n. O. 2 33
RK0011 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 32
RK0038 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 2 31
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 30
RK0075 Lukáš Spačil, Ostrava 5 29
RK0060 Josef Černý, Jílovice 2 29
RK0064 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 29
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 91. místo)
RK0031 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 29
RK0085 Radek Hanuš, Ještětice 11 28
RK0047 Darinka Borisová, Týniště n. O. -4 27
RK0046 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 19
RK0092 Pavel Nosek, Solnice 5 18
RK0030 Milan Jirásek, Nové Město n. M. 0 15
RK0045 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 13
RK0090 Dominik Hellinger, Dobruška -4 12
RK0033 Pavel Vacek, Dobruška 0 6
RK0032 Roman Izák, Opočno -4 -1
RK0070 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 -4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (92. místo)
RK0071 Alena Dohnalová, Kostelec n. O. 0 -7

Výsledky zápasů 9. kola

1. Týniště – Jablonec n. J. ⋌0:4 2
2. Rychnov – Nové Město ⋌2:0 1
3. Opočno – Rychnov B ⋌6:0 1
4. Černíkovice – Doudleby ⋌2:6 2
5. Albrechtice – České Meziříčí ⋌1:2 2
6. Lípa – Zdelov ⋌5:1 1
7. Javornice – Solnice ⋌ 1:1 0
8. Přepychy – Dobruška B ⋌4:4 0
9. Roveň – Slatina ⋌ 2:1 1
10. Křovice – Dobré ⋌1:3 2
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 46 branek