LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk    14    54
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí    11    48
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    11    47
RK0041    Josef Černý, Jílovice    11    45
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    45
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    11    45
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice    11    45
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště    11    45
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    45
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    8    45

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice                          5                  45
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice    5    45
RK0010    Aleš Kupka, Opočno    11    42
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška    8    42
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov    8    42
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    8    41
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška    11    39
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice    5    39
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn    14    36
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště    11    36

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0049    Kamil Proutek, Týniště                                      11      36
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov    11    36
RK0051    Josef Albrecht, Týniště    8    36
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné    8    36
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    8    36
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    5    35
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice    14    34
RK0056    Lukáš Beran, Týniště    11    33
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov    11    33
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    33

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0061    Martin Sosna, Dobruška                                      8                   33
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška    8    32
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina    11    31
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice    11    31
RK0031    Jan Charvát, Čestice    11    31
RK0048    Radek Hofman, Dobruška    14    30
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    30
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice    11    30
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    30
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška    8    30

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0020    František Kroš, Javornice                                       8      30
RK0042    Pavel Marek, Rychnov    8    30
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice    8    30
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn    8    30
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    8    30
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště    8    30
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    14    29
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště    14    29
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec    11    29
RK0078    Václav Vágner, Dobruška    11    29

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov    8    27
RK0055    Jiří Budula, Týniště    5    27
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy    5    27
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk    5    27
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    27
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště    2    27
RK0101    Petr Buryan, Opočno    8    25
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    25
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice    11    24
RK0017    Jan Krejčí, Solnice    8    24

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov                                       8      24
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice    8    24
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice    5    24
RK0091    Lukáš Jech, Semily    8    23
RK0100    Pavel Marek, Javornice    11    22
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    21
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška    8    21
RK0057    Jakub Vanický, Libčany    5    21
RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška    8    20
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory    11    18

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                                      8                    18
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk    8    18
RK0063    Milan Koleno, Dobruška    8    18
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov    8    18
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška    5    18
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    18
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    5    18
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov    5    18
RK0046    Roman Izák, Opočno    2    18
RK0096    Radek Boris, Týniště    0    18

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0097    Darinka Borisová, Týniště    5    17
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno    8    15
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    8    15
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice    5    15
RK0070    Bohuslav Šolín, Val    8    12
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    12
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk    5    12
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    12
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov    5    9
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov    5    9

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                                      -7         9
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    5    6
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice    2    6
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    6
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    2    4
RK0085    Josef Vanický, Libel    0    3
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí    0    1
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    0
RK0054    Martin Horký, Týniště    0    0
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí    0    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    -10

Výsledky zápasů 8. kola

 1. Týniště – Nový Bydžov B             ⋌4:1        1
2. Hořice – Rychnov                  ⋌2:2       0
3. Ohnišov – Přepychy                        ⋌5:2        1
4. Černíkovice – Častolovice             ⋌0:1       2
5. Borohrádek – Opočno              ⋌0:0      0
6. Vamberk – Lípa     ⋌ 5:1        1
7. Žďár – Javornice                           ⋌3:0       1
8. Dobruška C – Častolovice B       ⋌1:3       2
9. Kostelec B – Opočno B           ⋌5:0       1
10. Olešnice – Domašín                  ⋌3:0       1
Supertrefa:
V devíti zápasech padlo 38 branek.