Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice    11    76
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    14    73
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    70
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice    11    64
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí    8    61
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    58
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    2    58
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov    8    55
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška    5    55
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště    5    55

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0041    Josef Černý, Jílovice    2    55
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné    8    52
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn    8    52
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    52
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    52
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    11    49
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice    5    49
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    2    48
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov    8    46
RK0056    Lukáš Beran, Týniště    5    46

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    46
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    8    45
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    45
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk    14    44
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov    11    43
RK0061    Martin Sosna, Dobruška    5    43
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška    2    43
RK0010    Aleš Kupka, Opočno    2    43
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice    5    41
RK0051    Josef Albrecht, Týniště    2    40

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška    0    40
RK0020    František Kroš, Javornice    -4    40
RK0097    Darinka Borisová, Týniště    14    39
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina    5    38
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice    5    38
RK0031    Jan Charvát, Čestice    5    38
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    0    38
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn    8    37
RK0042    Pavel Marek, Rychnov    2    37
RK0049    Kamil Proutek, Týniště    -1    37

ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)
RK0078    Václav Vágner, Dobruška    5    36
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice    5    34
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště    5    34
RK0055    Jiří Budula, Týniště    2    34
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy    2    34
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška    2    34
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov    2    34
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice    2    34
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov    -1    34
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška    8    31

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice    8    31
RK0057    Jakub Vanický, Libčany    5    31
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    31
RK0017    Jan Krejčí, Solnice    2    31
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec    2    30
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    -4    30
RK0101    Petr Buryan, Opočno    5    29
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška    -1    29
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště    -1    28
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště    -1    28

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    26
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    8    25
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    25
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    2    25
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk    2    25
RK0063    Milan Koleno, Dobruška    2    25
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov    -1    25
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice    -1    25
RK0048    Radek Hofman, Dobruška    -4    25
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    -4    25

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    24
RK0100    Pavel Marek, Javornice    -1    23
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    22
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    22
RK0046    Roman Izák, Opočno    2    22
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    2    22
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště    2    22
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory    -1    22
RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška    -4    21
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    20

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno    0    20
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk    2    19
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    19
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice    -1    19
RK0096    Radek Boris, Týniště    -4    19
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice    -4    19
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška    -7    19
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov    0    17
RK0070    Bohuslav Šolín, Val    0    17
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    16

OKRESNÍ PŘEBOR (91. –  100. místo)
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    14
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov    0    14
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov    -7    10
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice    -1    4
RK0085    Josef Vanický, Libel    0    3
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    0    2
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí    0    1
RK0054    Martin Horký, Týniště    0    0
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí    0    -2
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň    -1    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    -9

Výsledky zápasů 11. kola

 1. Rychnov – Olympia             ⋌0:3       2
2. Ohnišov – Dobruška                  ⋌2:5       2
3. Přepychy – Vysoká                        ⋌3:1        1
4. Borohrádek – Dobruška B             ⋌3:1        1
5. Černíkovice – Deštné ⋌2:3       2
6. Solnice – Albrechtice     ⋌ 2:1        1
7. Žďár – Rychnov B            ⋌0:10    2
8. Kostelec B –  1. FC Rokytnice     ⋌2:0       1
9. Slatina – Častolovice B         ⋌1:2       2
10. Lípa B – Labuť RK         ⋌9:4        1
Supertrefa: V deseti zápasech padlo 54 branek.