Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk    9    68
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice    12    65
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    6    59
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    0    56
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice    6    53
RK0041    Josef Černý, Jílovice    3    53
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí    0    53
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška    6    50
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    3    50
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    3    50

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště                                                    3                   50
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    0    47
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov    0    47
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    0    46
RK0020    František Kroš, Javornice    12    44
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn    6    44
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné    3    44
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice    0    44
RK0056    Lukáš Beran, Týniště    9    41
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    6    41

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška                                       0       41
RK0010    Aleš Kupka, Opočno    -3    41
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška    3    40
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    0    40
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov    3    38
RK0049    Kamil Proutek, Týniště    3    38
RK0051    Josef Albrecht, Týniště    0    38
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    -3    38
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -3    38
RK0061    Martin Sosna, Dobruška    -3    38

II. LIGA (31.- 40. místo)
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    3    37
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice    0    36
RK0042    Pavel Marek, Rychnov    3    35
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov    -3    35
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    0    34
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina    0    33
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice    0    33
RK0031    Jan Charvát, Čestice    0    33
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška    6    32
RK0055    Jiří Budula, Týniště    3    32

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy                                       3                   32
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice    3    32
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov    0    32
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov    0    32
RK0078    Václav Vágner, Dobruška    0    31
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk    3    30
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška    3    30
RK0017    Jan Krejčí, Solnice    3    29
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn    3    29
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště    3    29

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.                         0                  29
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště    0    29
RK0048    Radek Hofman, Dobruška    -3    29
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště    -3    29
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice    -3    29
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    -3    29
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec    -3    28
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov    6    26
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška    0    26
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice    0    26

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0057    Jakub Vanický, Libčany                                       0      26
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    -3    26
RK0097    Darinka Borisová, Týniště    3    25
RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška    3    25
RK0100    Pavel Marek, Javornice    3    24
RK0101    Petr Buryan, Opočno    -3    24
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice    9    23
RK0096    Radek Boris, Týniště    6    23
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    6    23
RK0063    Milan Koleno, Dobruška    6    23

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory                         3                   23
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    0    23
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška    0    23
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice    0    23
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk    -3    23
RK0091    Lukáš Jech, Semily    -3    22
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek    6    20
RK0046    Roman Izák, Opočno    6    20
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov    3    20
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno    0    20

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.                          0      20
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště    -3    20
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice    -3    20
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov    6    17
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk    0    17
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    17
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov    0    17
RK0070    Bohuslav Šolín, Val    0    17
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    -3    17
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    3    15

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava    6    14
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    14
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov    -3    14
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice    0    5
RK0085    Josef Vanický, Libel    0    3
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -3    2
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí    0    1
RK0054    Martin Horký, Týniště    0    0
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň    0    -1
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí    0    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno    3    -11

Výsledky zápasů 10. kola

 1. Týniště –  Hořice             ⋌4:1        1
2. Broumov – Rychnov                  ⋌3:3       0
3. Kostelec – Úpice                        ⋌1:3       2
4. Deštné – Častolovice             ⋌2:3       2
5. Borohrádek – Černíkovice ⋌1:1       0
6. Rychnov B – Lípa     ⋌ 3:2       1
7. Zdelov – Kostelecká Lhota            ⋌0:2       2
8. Voděrady – Kostelec B      ⋌odloženo
9. Dobruška C – Černíkovice B         ⋌0:2       2
10. Lípa B – Javornice B          ⋌3:4       2
Supertrefa: V devíti zápasech padlo 38 branek.