Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    5    24
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    24
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    5    21
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné    5    21
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    5    21
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    18
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    5    18
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    2    18
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    8    15
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    8    15
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška                                       8   15
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    15
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    2    15
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    15
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    -1    15
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    8    13
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    2    13
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška    8    12
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    12
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    12

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí                                       5      12
RK0015    František Kroš, Javornice    5    12
RK0064    Vladimír Beran, Týniště    2    12
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    2    12
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    2    12
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    2    12
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    2    10
RK0088    Václav Procházka, Týniště    2    10
RK0093    Pavel Marek, Javornice    -1    10
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    9

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška                          5         9
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    9
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    2    9
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    9
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice    2    9
RK0069    Aleš Kupka, Čánka    2    9
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    9
RK0030    Martin Sosna, Dobruška    2    9
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    -1    9
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    -1    9

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0028    Vladimír Gutler, Dobruška                                     -1        9
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    9
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    -1    9
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    -4    9
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    5    7
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    -1    7
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    5    6
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    5    6
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    2    6
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště    2    6

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                                     -1        6
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště    -1    6
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    -1    6
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    -1    6
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec    -1    6
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny    -1    6
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    -1    6
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    -4    6
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    0    5
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    2    4

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0090    Petr Buryan, Opočno                                                  -1        4
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    5    3
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště    5    3
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    3
RK0053    Radek Hofman, Dobruška    2    3
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice    2    3
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    3
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště    2    3
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    -1    3
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    -1    3

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.                        -1        3
RK0060    Jiří Budula, Týniště    -4    3
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    -4    3
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    -4    3
RK0012    Jan Charvát, Čestice    -4    3
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    -4    3
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    -4    3
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    -4    3
RK0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn    -4    3
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    2    2

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov                                      0        2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    -1    1
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška    2    0
RK0055    Roman Izák, Opočno    2    0
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    -1    0
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    -1    0
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    -1    0
RK0029    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    -4    0
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    -4    0

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 98. místo)
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    0    -2
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby    -1    -3
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    -1    -3
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno    -1    -3
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    -4    -3
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    -4    -6
RK0067    Lukáš Jech, Semily    -7    -6
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    -10    -6

Výsledky zápasů 3. kola

 1. Týniště – Rychnov                   ⋌ 4:0         1
2. Kostelec – Třebeš                      ⋌3:2         1
3. Opočno –  České Meziříčí          ⋌1:1         0
4. Deštné – Dobruška B            ⋌0:2        2
5. Černíkovice – Albrechtice        ⋌2:6        2
6. Doudleby – Borohrádek              ⋌0:2        2
7. Solnice – Lípa                              ⋌0:3        2
8. Zdelov – Javornice                    ⋌5:0        1
9. Dobré – Křovice           ⋌4:0        1
10. Olešnice –  Domašín                     1:2        2

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 38 branek.