Prosíme vítěze, na kterého čeká balení šesti plechovkových piv Gambrinus, aby kontaktoval naší sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí Tip ligy po 6. kole je kvarteto soutěžících se ziskem 59 bodů. Týmové soutěži stále vévodí Ticket team (153 bodů), druzí jsou Konečáci (138 bodů).

Výsledky zápasů 6. kola

 1. Rychnov – Nové Město (6:1) 1
 2. L. Bělohrad – Kostelec (0:0) 0
 3. Dobruška – Roudnice (1:0) 1
 4. Černilov – Týniště (2:0) 1
 5. Častolovice – Albrechtice (3:2) 1
 6. Vamberk – Opočno (1:2) 2
 7. Ohnišov – Křivice (0:1) 2
 8. Lukavice – Zdelov (1:0) 1
 9. Č. Meziříčí B – Voděrady (1:4) 2
10. Čermná – Lípa B (2:1) 1

Supertrefa: v 10 zápasech padlo 28 gólů.

Průběžné pořadí po 6. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0002 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 10 59
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 10 59
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 7 59
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 7 59
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 56
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 10 56
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 7 56
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 10 53
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 13 50
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 10 50

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 10 50
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 7 50
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 10 47
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 10 47
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 47
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 44
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 44
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 7 44
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 44
RK0081 Martin Nosek, Solnice 7 44

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 7 44
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 13 41
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 41
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 10 41
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 10 41
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 7 41
RK0050 František Pašta, Solnice 7 41
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 10 38
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 10 38
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 10 38

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 10 38
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 7 38
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 7 38
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 38
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 7 38
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 7 38
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 7 38
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 4 38
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 10 35
RK0091 Iva Nosková, Polom 10 35

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 10 35
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 7 35
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 35
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 7 35
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 7 35
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 7 35
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 7 35
RK0054 Pavel Marek, Javornice 7 35
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 7 35
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 4 35

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 4 35
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 10 33
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 10 32
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 32
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 7 32
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 7 32
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 4 32
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 4 32
RK0086 Aleš Kupka, Čánka 4 31
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 10 30

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079 Radek Horák, Dobruška 7 30
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 13 29
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 7 29
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 4 29
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 1 29
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 28
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 10 28
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 0 28
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 10 27
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 5 27

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 7 26
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 7 26
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 7 26
RK0075 Roman Izák, Opočno 4 26
RK0023 František Vlasák, Zdelov 13 23
RK0012 Petr Kain, Dobruška 4 23
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 4 23
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno 4 23
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 1 23
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 7 22

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 4 22
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 4 21
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 10 20
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 4 20
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 1 20
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 19
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 7 16
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov -2 12
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 1 11
RK0094 Milan Nosek, Solnice 7 8
RK0011 Michal Kain, Dobruška 4 8
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 5

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

Průběžné pořadí týmů

Ticket team 27 153
Konečáci 27 138
Šipkaři 27 129
Trávník 30 123
Rakeťáci 21 111
Rumcajs Ole 24 111
Houdkovice team 24 105
Lukavice team 24 105
Bandaska 18 102
Matadors Týniště 15 99
Krajka 30 96
Sibiř 24 90
Prochteam 15 90
Dukla 15 69
Zdelováci 15 67