VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem prvního kola Tip ligy je Jan Krejčí ze Solnice

Rychnov nad Kněžnou – Vítězem úvodního kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Jan Krejčí ze Solnice (RK0049), který  stejně jako dalších sedm soutěžících získal jedenáct bodů.

22.8.2012
SDÍLEJ:

Logo Tip ligy čtenářů DeníkuFoto: Deník

O jeho prvenství rozhodl fakt, že byl nejblíže Supertrefě. Prosíme vítěze Jana Krejčího, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.
Od druhého kola mohou všichni zaregistrovaní tipaři, kteří na svém prvním tiketu uvedli čtyřčíselné heslo, soutěžit i přes internet. Stačí kliknout na www.denik.cz/tipliga a vyhledat Rychnovský deník.  (re)

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

RK0046    Josef Černý, Jílovice                          11    11
RK0053    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    11
RK0086    Martin Horký, Týniště                        11    11
RK0088    Jirka Kotfald, Týniště                          11    11
RK0049    Jan Krejčí, Solnice                              11    11
RK0009    Zdeňka Procházková, Jílovice             11    11
RK0087    Ladislav Sršeň, Týniště                       11    11
RK0065    Miloš Šenkýř, Dobruška                      11    11
RK0085    Josef Albrecht, Týniště                          8     8
RK0001    Iva Dohnálková, Rychnov                     8    8

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

RK0048    Pavel Konvalinka, Vamberk                    8    8
RK0075    Věra Kubcová, Rychnov                       8    8
RK0074    Oldřich Kubec, Rychnov                       8    8
RK0006    Petr Mach, Přepychy                            8    8
RK0005    Kateřina Přibylová, Dobruška                8    8
RK0016    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                  8    8
RK0025    Jaroslav Suchánek, Choceň                  8    8
RK0032    Jaroslav Šitina, Byzhradec                     8    8
RK0082    Lukáš Beran, Týniště                             5    5
RK0089    Radek Boris, Týniště                              5    5

I. LIGA (21. – 30. místo)

RK0020    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                   5    5
RK0077    Aleš Hašek ml., Dobruška                       5    5
RK0063    Petr Hellinger, Dobruška                         5    5
RK0061    Dominik Hellinger, Dobruška                   5    5
RK0062    Jan Hellinger, Dobruška                          5    5
RK0033    Renata Holubářová, Slatina                    5    5
RK0036    Miroslav Charvát, Čestice                       5    5
RK0035    Jan Charvát, Čestice                              5    5
RK0034    Miroslav Charvát ml., Čestice                  5    5
RK0007    Roman Izák, Opočno                             5    5

II. LIGA (31. – 40. místo)

RK0072    Juraj Jirásek, Sněžné                               5    5
RK0078    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.                      5    5
RK0073    Roman Kubíček, Solnice                           5    5
RK0060    Jaroslav Macek, Dobruška                        5    5
RK0030    Matěj Mazura, Doudleby                           5    5
RK0064    Radka Moravcová, Křovice                       5    5
RK0052    Petr Moravec, Křovice                               5    5
RK0018    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.             5    5
RK0055    Ludmila Podolská, Dobruška                      5    5
RK0011    Ladislav Procházka st., Jílovice                    5    5

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)

RK0092    Ladislav Provazník, Týniště                        5    5
RK0023    Jaroslav Suchánek, Potštejn                      5    5
RK0039    Václav Vaněček ml., Houdkovice                 5    5
RK0037    Jana Vaněčková, Houdkovice                     5    5
RK0038    Jana Vaněčková ml., Houdkovice                5    5
RK0021    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.               2    2
RK0019    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.                   2    2
RK0022    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                      2    2
RK0090    Jiří Fišer, Týniště                                          2    2
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové                   2    2

DIVIZE (51. – 60. místo)

RK0091    Lukáš Jech, Semily                                      2    2
RK0012    Tomáš Klicpera, Otovice                              2    2
RK0003    Milena Koblicová, Vamberk                           2    2
RK0068    Milan Koty, České Meziříčí                             2    2
RK0079    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.                        2    2
RK0071    Zdeněk Krejčí, Ohnišov                                2    2
RK0050    Stáňa Krejčová, Solnice                               2    2
RK0014    Vladislav Kuchař, Rychnov                           2    2
RK0013    Marie Kuchařová, Rychnov                          2    2
RK0093    Zdenek Lohniský, Týniště                             2    2

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)

RK0047    Pavel Marek, Rychnov                                 2    2
RK0028    Michaela Mazurová, Doudleby                      2    2
RK0080    Miroslav Nuska, Týniště                                2    2
RK0041    Josef Plachetka, Houdkovice                        2    2
RK0058    Martin Sosna, Dobruška                               2    2
RK0024    Lukáš Spáčil, Ostrava                                   2    2
RK0044    Vladimír Stára, Rychnov                               2    2
RK0069    Bohuslav Šolín, Val                                        2    2
RK0067    Marie Vágnerová, Dobruška                          2    2
RK0042    Václav Vaněček, Houdkovice                         2    2

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)

RK0040    Kačka Vaněčková, Houdkovice                      2    2
RK0043    Jaroslav Zahradník, Houdkovice                    2    2
RK0027    Milda Bartoš, Kostelec n. O.                         -1    -1
RK0081    Vladimír Beran, Týniště                                -1    -1
RK0083    Darina Borisová, Týniště                             -1    -1
RK0002    Miloš Dohnálek, Rychnov                            -1    -1
RK0057    Vladimír Gutler, Dobruška                             -1    -1
RK0070    Libor Hladík, Nový Hrádek                            -1    -1
RK0051    Bořek Krejčí, Solnice                                     -1    -1
RK0029    Milan Mazura, Doudleby                                -1    -1

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 92. místo)

RK0056    Josef Podolský, Dobruška                            -1    -1
RK0008    Ladislav Procházka, Jílovice                          -1    -1
RK0084    Leoš Romanovský, Vamberk                        -1    -1
RK0010    Lilia Ščerbaková, Opočno                             -1    -1
RK0066    Václav Vágner, Dobruška                              -1    -1
RK0004    Ludmila Dohnálková, Rychnov                     -4    -4
RK0015    Radka Gottwaldová, Olešnic v O. h.              -4    -4
RK0054    Milan Koleno, Dobruška                                -4    -4
RK0031    Jana Mazurová, Doudleby                            -4    -4
RK0017    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                           -4    -4
RK0026    Josefa Suchánková, Potštejn                       -4    -4
RK0076    Aleš Hašek st., Dobruška                               -7   -7

Výsledky zápasů 1. kola Tip ligy

1. Týniště – Trutnov                    0:0         0
2. Rychnov – Jičín                        1:2         2
3. Přepychy –  Třebechovice       0:1         2
4. Častolovice – Doudleby           4:2         1
5. Deštné – Lokomotiva HK        3:3         0
6. Solnice – Zdelov                        0:0        0
7. Petrovice – Albrechtice             2:3        2
8. Kostelec B – Častolovice B       9:0        1
9. Voděrady – Dobré                     4:1        1
10. Lípa B – Domašín                     4:1        1

Supertrefa:

V deseti zápasech padlo celkem 40 branek.

VÍCE INFORMACÍ o Tip lize čtenářů Deníku najdete ZDE.



Autor: Redakce

22.8.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Ve Dvoře Králové přivítali hrocha. Znovu přijel z Německa

Královéhradecko, Dvůr Králové - Samec Mike přijel v úterý do Zoo Dvůr Králové, aby tu doplnil dvě stávající samice Hulu a Monu. Přijel z německého Stuttgartu i s ošetřovatelem, který mu v prvních dnech v krytém zimovišti vypomůže s aklimatizací. 

Vyprodané Uffo ozářil operní mág Adam Plachetka

Královéhradecko, Trutnov /FOTO/ - Operní hvězda v Trutnově. Sólista Vídeňské státní opery Adam Plachetka zazpíval v pondělí večer před vyprodaným sálem trutnovského Uffa muzikálové melodie v rámci hudebního festivalu Trutnovský podzim.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov nad Kněžnou - Na základě informací, že v jednom objektu na Rychnovsku dochází k neoprávněnému pěstování rostlin, proběhly po předchozím zadržení tří osob na třech místech, v okolí Rychnova nad Kněžnou a Vamberka, domovní prohlídky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení