Prosíme vítěze, na kterého čeká balení šesti plechovkových piv Gambrinus, aby kontaktoval naší sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

Do čele průběžného pořadí Tip ligy se pěti kolech vyhoupli Lukáš Spáčil z Ostravy a Jaroslav Suchánek z Potštejna, kteří mají na kontě 52 bodů. Týmové soutěži vévodí Ticket team (126 bodů), na druhém místě jsou Konečáci (111 bodů).

Výsledky zápasů 5. kola

 1. Kostelec n. O. – Třebeš (0:0) 0
 2. Slavia HK – Rychnov n. K. (3:1) 1
 3. Černilov – Dobruška (2:1) 1
 4. Týniště n. O. – Náchod B (2:1) 1
 5. Doudleby n. O. – Lípa n. O. (2:0) 1
 6. Opočno – Albrechtice n. O. (0:4) 2
 7. Solnice – Častolovice (1:1) 0
 8. Deštné – Přepychy (1:4) 2
 9. Roveň – Vamberk B (0:2) 2
10. Lípa n. O. B – Křovice (4:1) 1

Supertrefa: v 10 zápasech padlo 30 gólů.

Průběžné pořadí po 5. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 16 52
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 16 52
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 13 49
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 10 49
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 7 49
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 13 46
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 7 43
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 7 43
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 4 43
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 16 40

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 40
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 7 40
RK0081 Martin Nosek, Solnice 16 37
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 13 37
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 37
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 37
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 7 37
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 4 37
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 4 37
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 1 37

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0050 František Pašta, Solnice 10 34
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 7 34
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 7 34
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 4 34
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 13 31
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 31
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 10 31
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 10 31
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 10 31
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 7 31

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 7 31
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 7 31
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 7 31
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 4 31
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 1 31
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 16 28
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 10 28
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 10 28
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 10 28
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 10 28

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 10 28
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 10 28
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 10 28
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 7 28
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 28
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 7 28
RK0054 Pavel Marek, Javornice 7 28
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 7 28
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 4 28
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 1 28

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 1 28
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 1 28
RK0086 Aleš Kupka, Čánka -2 27
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 7 25
RK0091 Iva Nosková, Polom 7 25
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 4 25
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 4 25
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 1 25
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 1 25
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 7 23

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079 Radek Horák, Dobruška 4 23
RK0075 Roman Izák, Opočno 10 22
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 10 22
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 22
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 7 22
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 7 22
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 4 22
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 0 20
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 7 19
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 4 19

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 4 19
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 4 19
RK0012 Petr Kain, Dobruška 1 19
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 1 19
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno -2 19
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 7 18
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 4 18
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 1 18
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 4 17
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 4 17

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 0 17
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 13 16
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 4 16
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 1 15
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov 7 14
RK0023 František Vlasák, Zdelov 10 10
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 10
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 4 10
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 4 9
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 1 5
RK0011 Michal Kain, Dobruška 4 4
RK0094 Milan Nosek, Solnice 0 1

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TÝMŮ

Ticket team 21 126
Konečáci 36 111
Šipkaři 12 102
Trávník 33 93
Rakeťáci 21 90
Rumcajs Ole 12 87
Bandaska 21 84
Matadors Týniště 18 84
Houdkovice team 9 81
Lukavice team 24 81
Prochteam 15 75
Sibiř 21 66
Krajka 24 66
Dukla 15 54
Zdelováci 24 52