Výsledky zápasů
8. kola
1. Kostelec – Provodov ⋌6:3 1
2. Rychnov – Nové Město ⋌2:1 1
3. České Meziříčí – Hořice ⋌2:4 2
4. Černíkovice – Doudleby ⋌1:2 2
5. Zdelov – Lípa ⋌2:2 0
6. Kostelecká Lhota – Lukavice ⋌ 1:3 2
7. Vamberk – Deštné ⋌ 0:2 2
8. Přepychy – Křivice ⋌0:0 0
9. Roveň – Domašín ⋌1:5 2
10. Voděrady B – Dobré ⋌2:4 2
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 43 branek.

O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu. Do čela průběžného pořadí se dostala Libuše Dostálková z Rychnova nad Kněžnou, která má na kontě, stejně jako další tři soutěžící, 53 body.

Prosíme vítěze Dominika Hellingera, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. 602 687 661. Může se těšit na dárkový balíček pivovaru Tambor.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0055 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 5 53
RK0039 Milan Jirásek, Dobruška 5 53
RK0010 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 5 53
RK0034 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 53
RK0083 Alena Danihelková, Ohnišov -1 51
RK0014 Ladislav Procházka, Jílovice 5 50
RK0061 Jiří Řízek, Zádolí 2 50
RK0020 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 47
RK0018 Radek Hanuš, Ještětice 5 47
RK0042 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 5 47
EVROPSKÁ LIGA (21. – 20. místo)
RK0007 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 47
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -1 47
RK0037 Milan Koty, České Meziříčí -1 47
RK0022 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. -1 47
RK0077 Jan Hellinger, Dobruška 2 45
RK0067 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 2 44
RK0060 Josef Plachetka, Houdkovice 2 44
RK0003 Josefa Suchánková, Potštejn -1 44
RK0019 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 5 41
RK0064 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 41
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0047 Jiří Budula, Týniště n. O. -1 41
RK0030 Milan Koleno, Dobruška -1 41
RK0065 Pavel Marek, Javornice -1 41
RK0001 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 41
RK0079 Dominik Hellinger, Dobruška 8 39
RK0013 Zdeňka Procházková, Jílovice 8 38
RK0070 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 38
RK0028 Martin Hrudík, Dobruška 2 38
RK0004 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 38
RK0005 Martin Střihavka, Voděrady 8 36
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0078 Petr Hellinger, Dobruška 2 36
RK0056 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 8 35
RK0021 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 5 35
RK0059 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 35
RK0035 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 2 35
RK0069 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 35
RK0048 Josef Albrecht, Týniště n. O. -1 35
RK0031 Petr Buryan, Opočno -1 35
RK0015 Ladislav Procházka st., Jílovice -1 35
RK0054 Jiří Prokeš, Náchod -1 35
ČESKÁ LIGA (41.- 50 místo)
RK0032 Roman Izák, Opočno 8 32
RK0066 Aleš Kupka, Čánka 5 32
RK0008 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 32
RK0038 Juraj Jirásek, Sněžné 2 32
RK0063 František Kroš, Javornice 2 32
RK0086 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 31
RK0029 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 31
RK0024 Vladimír Gutler, Dobruška 0 31
RK0025 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 0 31
RK0075 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 8 30
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0076 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 2 30
RK0006 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 30
RK0009 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 29
RK0058 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 29
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 29
RK0033 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 29
RK0012 Bořek Krejčí, Solnice -1 29
RK0027 Jaroslav Macek, Dobruška -1 29
RK0041 Bohuslav Šolín, Val -1 29
RK0073 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 27
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 5 26
RK0046 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 26
RK0085 Milena Koblicová, Vamberk 2 24
RK0044 Lukáš Beran, Týniště n. O. -1 24
RK0089 Milan Nosek, Solnice 8 23
RK0082 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 0 23
RK0091 Jiří Fišer, Týniště n. O. -1 23
RK0023 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 23
RK0088 Martin Nosek, Solnice -1 22
RK0011 Stanislava Krejčová, Solnice 5 20
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0053 Láďa Kohoutek, Týniště n. O. -1 20
RK0051 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. -1 20
RK0049 Pavel Provazník, Týniště n. O. 5 17
RK0026 Martin Sosna, Dobruška 0 17
RK0036 Luboš Kratěna, Opočno 2 16
RK0084 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 2 16
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 14
RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 14
RK0092 Pavlína Nosková, Solnice 5 14
RK0052 Lukáš Jech, Semily 2 14
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 91. místo)
RK0050 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 2 14
RK0043 Libor Beran, Albrechtice 0 14
RK0080 Lucie Šmídová, Hřibiny 2 12
RK0068 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -4 11
RK0045 Darina Borisová, Týniště n. O. 2 9
RK0087 Pavel Vacek, Dobruška 0 9
RK0002 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 8
RK0074 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 7
RK0040 Zdeněk Krejčí, Ohnišov -4 6
RK0081 Luboš Vých, Kostelec n. O. 0 4
RK0016 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (92. místo)
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 -6