1. Dobruška – Libčany ⋌1:1 0
2. Kostelec – Vysoká ⋌1:1 0
3. Přepychy – Opočno ⋌3:3 0
4. Rychnov B – Černíkovice ⋌2:2 0
5. Borohrádek – Albrechtice ⋌1:4 2
6. Zdelov – Křivice ⋌2:1 1
7. Javornice – Solnice ⋌0:0 0
8. Častolovice B – Dobré ⋌2:0 1
9. Slatina – Roveň ⋌1:2 2
10. Voděrady B – Olešnice 2:1 1
Supertrefa: V 10 zápasech padlo 30 branek.
LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0024 Jaroslav Beránek, Rychnov 5 58
RK0017 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 55
RK0018 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 52
RK0085 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 49
RK0023 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 46
RK0084 Pavel Marek, Rychnov 8 40
RK0058 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 40
RK0054 Jaroslav Macek, Dobruška 11 37
RK0010 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 37
RK0002 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 2 37
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0069 Aleš Kupka, Čánka 2 37
RK0059 Josef Albrecht, Týniště 8 34
RK0034 Milan Koty, České Meziříčí 8 34
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 8 34
RK0068 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. -1 34
RK0047 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 34
RK0030 Martin Sosna, Dobruška -1 34
RK0073 Libuše Dostálková, Rychnov -4 34
RK0094 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. 5 33
RK0090 Petr Buryan, Opočno 2 32
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0027 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 32
RK0082 Eva Dvořáčková, Doudleby 8 31
RK0063 Lukáš Beran, Týniště 5 31
RK0062 Miloslav Pařízek, Týniště 5 31
RK0046 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 31
RK0019 Martin Střihavka, Voděrady 5 31
RK0072 Miroslav Dostálek, Rychnov 2 31
RK0052 Kateřina Ficencová, Dobruška 2 31
RK0005 Josefa Suchánková, Potštejn 2 31
RK0033 Bohuslav Šolín, Val 2 31
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0078 Bořek Krejčí, Solnice 2 29
RK0081 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 8 28
RK0043 Jan Čtvrtečka, Přepychy 5 28
RK0028 Vladimír Gütler, Dobruška 2 28
RK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 2 28
RK0065 Zdeněk Lohniský, Týniště 2 28
RK0041 Jan Hellinger, Dobruška -1 28
RK0070 Jaroslav Šitina, Byzhradec -1 28
RK0088 Václav Procházka, Týniště 5 26
RK0040 Juraj Jirásek, Sněžné 2 26
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0035 Petr Jirásek, Sněžné -1 26
RK0071 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 25
RK0032 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 25
RK0038 Ladislav Procházka, Jílovice 5 25
RK0015 František Kroš, Javornice 2 25
RK0080 Radek Dvořáček, Doudleby -1 25
RK0074 Miroslav Filip, Rychnov -1 25
RK0091 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 8 23
RK0097 Miroslav Jedlinský, Rychnov 5 23
RK0095 Iva Dohnálková, Rychnov 2 23
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0064 Vladimír Beran, Týniště 5 22
RK0053 Radek Hofman, Dobruška 5 22
RK0048 Milan Koleno, Dobruška 5 22
RK0060 Jiří Budula, Týniště 2 22
RK0066 Ladislav Provazník, Týniště 2 22
RK0006 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 22
RK0021 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. -1 22
RK0008 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 21
RK0089 Darinka Borisová, Týniště 2 20
RK0096 Milena Koblicová, Vamberk 2 20
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079 Stáňa Krejčová, Solnice 2 20
RK0051 Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h. 0 20
RK0004 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 19
RK0020 Josef Plachetka, Houdkovice 5 19
RK0057 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 19
RK0013 Miroslav Charvát ml., Čestice 0 18
RK0092 Michaela Filipová, Rychnov -1 17
RK0061 Jiří Fišer, Týniště -4 17
RK0026 Ludmila Dohnálková, Rychnov 5 16
RK0039 Ladislav Procházka st., Jílovice 2 16
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0044 Lucie Šmídová, Hřibiny -1 16
RK0056 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 14
RK0029 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 11 13
RK0042 Petr Hellinger, Dobruška 8 13
RK0009 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. -1 13
RK0031 Zdeněk Krejčí, Ohnišov -1 13
RK0037 Zdeňka Procházková, Jílovice -4 13
RK0014 Miroslav Charvát, Čestice 0 12
RK0050 Miloslav Hofman, Dobruška 2 10
RK0083 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 10
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0049 Josef Ficenec, Dobruška -4 10
RK0045 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -4 10
RK0011 Renata Holubářová, Slatina 0 9
RK0067 Lukáš Jech, Semily 2 7
RK0036 Dominik Hellinger, Dobruška -1 7
RK0012 Jan Charvát, Čestice 0 6
RK0076 Vojtěch Vyšehrad, Týniště 0 6
RK0007 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 5
RK0003 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 4
RK0016 Josef Hanyk, Vamberk 0 3
OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 98. místo)
RK0075 Jiří Vyšehrad, Týniště 0 3
RK0077 Jiří Vyšehrad ml., Týniště 0 3
RK0086 Věra Kubcová, Rychnov 0 2
RK0087 Oldřich Kubec, Rychnov 0 2
RK0093 Pavel Marek, Javornice -4 2
RK0098 Jiří Sršeň, Týniště 0 1
RK0055 Roman Izák, Opočno 5 -11
RK0025 Miloš Dohnálek, Rychnov -1 -11