Prosíme vítěze, na kterého čeká balení šesti plechovkových piv Gambrinus, aby kontaktoval naší sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí Tip ligy po 8. kole se osamostatnil Zdeněk Kotyza z Pekla nad Zdobnicí, který má na kontě 85 bodů.

Týmové soutěži stále vévodí Ticket team (228 bodů), druzí jsou Konečáci (189 bodů).

Výsledky zápasů 8. kola

 1. Rychnov – Jičín (2:1) 1
 2. Kostelec – Vrchlabí (4:0) 1
 3. Dobruška – B. Třemešná (10:0) 1
 4. Roudnice – Týniště (3:0) 1
 5. Lípa – Albrechtice (6:3) 1
 6. Velké Poříčí – Solnice (5:0) 1
 7. Přepychy – Borohrádek (3:2) 1
 8. Černíkovice – Zdelov (3:0) 1
 9. Doudleby B – Dobré (0:2) 2
10. Čermná – Křovice (1:0) 1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 45 gólů.

Průběžné pořadí po 8. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 19 85
RK0002 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 19 82
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 19 82
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 19 82
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 13 79
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 77
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 19 76
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 16 76
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 16 76
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 19 73

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 10 73
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 19 70
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 13 70
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 22 68
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 11 68
RK0081 Martin Nosek, Solnice 13 67
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 16 64
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 10 64
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 10 64
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 13 61

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 13 61
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 13 61
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 10 61
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 61
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 16 58
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 16 58
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 13 58
RK0091 Iva Nosková, Polom 13 58
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 10 58
RK0050 František Pašta, Solnice 10 58

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 7 58
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 19 55
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 16 55
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 13 55
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 7 55
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 16 53
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 16 52
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 16 52
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 10 52
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 7 52

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 52
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 4 52
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 19 51
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 16 49
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 13 49
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 13 49
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 10 49
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 10 49
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 7 49
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 7 49

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 4 49
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 4 49
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 1 49
RK0086 Aleš Kupka, Čánka 10 48
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 0 48
RK0079 Radek Horák, Dobruška 10 47
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 16 46
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 13 46
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 13 46
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 13 46

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 13 46
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 13 46
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 13 46
RK0054 Pavel Marek, Javornice 7 46
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 19 45
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 13 44
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 13 43
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 13 43
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 10 43
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 42

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 13 41
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 13 41
RK0023 František Vlasák, Zdelov 13 40
RK0012 Petr Kain, Dobruška 10 40
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 7 40
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 7 40
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 1 40
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 5 36
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 0 36
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 13 35

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 35
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 7 34
RK0075 Roman Izák, Opo 4 34
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 1 34
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno -2 31
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov 13 29
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 28
RK0011 Michal Kain, Dobruška 7 22
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 19
RK0094 Milan Nosek, Solnice 7 16
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 4 16
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 5

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TÝMŮ:

Ticket team 54 228
Konečáci 30 189
Rakeťáci 39 175
Rumcajs Ole 36 171
Šipkaři 24 168
Houdkovice team 36 156
Trávník 12 153
Matadors Týniště 36 153
Lukavice team 42 144
Bandaska 39 141
Krajka 30 138
Sibiř 30 132
Dukla 33 120
Zdelováci 39 118
Prochteam 21 117