Prosíme vítěze, na kterého čeká balení šesti plechovkových piv Gambrinus, aby kontaktoval naší sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí Tip ligy po 10. kole zůstal Zdeněk Kotyza z Pekla nad Zdobnicí, který má na kontě 111 bodů.
Týmové soutěži stále vévodí Ticket team (288 bodů), druzí jsou Konečáci (258 bodů).

Výsledky zápasů 10. kola

 1. Rychnov – Náchod (0:1) 2
 2. Kostelec – Nové Město (4:0) 1
 3. Kratonohy B – Dobruška (3:2) 1
 4. Trutnov B – Týniště (3:2) 1
 5. Č. Meziříčí – Albrechtice (1:4) 2
 6. Lípa – Česká Skalice (0:2) 2
 7. Křivice – Deštné (0:4) 2
 8. Lukavice – Borohrádek (5:0) 1
 9. Rychnov B – Vamberk B (4:2) 1
10. Křovice – Lípa B (1:0) 1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 38 gólů.

Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 16 111
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 16 105
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 16 105
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 19 99
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 16 99
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 16 99
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 16 99
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 13 99
RK0081 Martin Nosek, Solnice 13 96
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 19 94

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 10 94
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 13 93
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 10 91
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 19 90
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 16 90
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 10 90
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 7 90
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 16 87
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 16 84
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 16 84

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 13 84
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 16 81
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 13 81
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 13 81
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 19 78
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 13 78
RK0091 Iva Nosková, Polom 13 78
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 10 78
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 78
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 19 75

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 16 75
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 16 75
RK0050 František Pašta, Solnice 13 75
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 13 75
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 10 75
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 1 75
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 16 72
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 13 72
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 13 72
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 7 72

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 7 72
RK0086 Aleš Kupka, Čánka 13 71
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 16 69
RK0023 František Vlasák, Zdelov 16 69
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 13 69
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 10 69
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 13 68
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 16 66
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 13 66
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 66

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 7 66
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 7 66
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 7 66
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 4 66
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 0 66
RK0079 Radek Horák, Dobruška 13 65
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 7 65
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 13 64
RK0054 Pavel Marek, Javornice 13 63
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 13 63

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 10 63
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 10 63
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 10 63
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 10 63
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 10 63
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 7 63
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 13 61
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 19 60
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 7 60
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 7 60

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 4 60
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 13 59
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov 13 58
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno 19 57
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 13 56
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 10 55
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 16 54
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 13 54
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 10 54
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 54

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 10 52
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 14 51
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 13 51
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 0 51
RK0012 Petr Kain, Dobruška 7 48
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 10 47
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 16 42
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 16 37
RK0094 Milan Nosek, Solnice 10 30
RK0011 Michal Kain, Dobruška -2 27
RK0075 Roman Izák, Opo -5 27
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 12

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TÝMŮ
Tic Ticket team 36 288
Konečáci 48 258
Šipkaři 45 234
Rumcajs Ole 36 231
Matadors Týniště 45 228
Rakeťáci 30 226
Houdkovice team 45 222
Trávník 27 204
Zdelováci 42 202
Krajka 33 201
Sibiř 39 195
Lukavice team 24 192
Bandaska 27 189
Prochteam 36 177
Dukla 21 156