LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0024    Jaroslav Beránek, Rychnov    8    26
RK0017    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    26
RK0035    Petr Jirásek, Sněžné    0    21
RK0002    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    8    20
RK0027    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    20
RK0068    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    2    20
RK0018    Jana Vaněčková, Houdkovice    2    20
RK0073    Libuše Dostálková, Rychnov    -1    20
RK0019    Martin Střihavka, Voděrady    -1    20
RK0023    Václav Vaněček ml., Houdkovice    -4    20
EVROPSKÁ LIGA (11.- 20. místo)
RK0069    Aleš Kupka, Čánka    8    17
RK0047    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    8    17
RK0030    Martin Sosna, Dobruška    8    17
RK0041    Jan Hellinger, Dobruška    5    17
RK0085    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    17
RK0058    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    17
RK0022    Václav Vaněček, Houdkovice    2    17
RK0097    Miroslav Jedlinský, Rychnov    5    15
RK0092    Michaela Filipová, Rychnov    2    15
RK0054    Jaroslav Macek, Dobruška    8    14

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0064    Vladimír Beran, Týniště                                      2       14
RK0063    Lukáš Beran, Týniště    -1    14
RK0088    Václav Procházka, Týniště    2    12
RK0095    Iva Dohnálková, Rychnov    -1    12
RK0070    Jaroslav Šitina, Byzhradec    5    11
RK0059    Josef Albrecht, Týniště    2    11
RK0071    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    11
RK0052    Kateřina Ficencová, Dobruška    2    11
RK0074    Miroslav Filip, Rychnov    2    11
RK0061    Jiří Fišer, Týniště    2    11

NÁRODNÍ LIGA (31. –  40. místo)
RK0032    Libor Hladík, Nový Hrádek         2    11
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    11
RK0079    Stáňa Krejčová, Solnice    2    11
RK0037    Zdeňka Procházková, Jílovice    2    11
RK0026    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -1    11
RK0034    Milan Koty, České Meziříčí    -1    11
RK0010    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    11
RK0072    Miroslav Dostálek, Rychnov    -4    11
RK0045    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -4    11
RK0036    Dominik Hellinger, Dobruška    -4    11

ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)
RK0040    Juraj Jirásek, Sněžné    5    9
RK0091    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    2    9
RK0008    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    9
RK0066    Ladislav Provazník, Týniště    8    8
RK0007    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    2    8
RK0078    Bořek Krejčí, Solnice    2    8
RK0065    Zdeněk Lohniský, Týniště    2    8
RK0084    Pavel Marek, Rychnov    2    8
RK0062    Miloslav Pařízek, Týniště    2    8
RK0033    Bohuslav Šolín, Val    2    8

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0028    Vladimír Gutler, Dobruška                          -1        8
RK0013    Miroslav Charvát ml., Čestice    -1    8
RK0015    František Kroš, Javornice    -4    8
RK0005    Josefa Suchánková, Potštejn    -4    8
RK0094    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    2    7
RK0096    Milena Koblicová, Vamberk    5    6
RK0090    Petr Buryan, Opočno    2    6
RK0076    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    0    6
RK0093    Pavel Marek, Javornice    -4    6
RK0021    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    5    5

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0056    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.              2         5
RK0080    Radek Dvořáček, Doudleby    2    5
RK0081    Vlastimil Dvořáček, Doudleby    2    5
RK0053    Radek Hofman, Dobruška    2    5
RK0046    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    5
RK0051    Jaromír Novotný ml., Olešnice v O. h.    -1    5
RK0044    Lucie Šmídová, Hřibiny    -1    5
RK0075    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    3
RK0077    Jiří Vyšehrad ml., Týniště    0    3
RK0089    Darinka Borisová, Týniště    -4    3

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0048    Milan Koleno, Dobruška    2    2
RK0086    Věra Kubcová, Rychnov    0    2
RK0087    Oldřich Kubec, Rychnov    0    2
RK0060    Jiří Budula, Týniště    -1    2
RK0011    Renata Holubářová, Slatina    -1    2
RK0012    Jan Charvát, Čestice    -1    2
RK0014    Miroslav Charvát, Čestice    -1    2
RK0009    Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    2
RK0083    Pavel Konvalinka, Vamberk    -1    2
RK0038    Ladislav Procházka, Jílovice    -1    2

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
K0006    Jaroslav Suchánek, Potštejn                          -1         2
RK0004    Jaroslav Suchánek, Choceň    -1    2
RK0020    Josef Plachetka, Houdkovice    -4    2
RK0098    Jiří Sršeň, Týniště    -1    1
RK0039    Ladislav Procházka st., Jílovice    2    -1
RK0057    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    -1
RK0049    Josef Ficenec, Dobruška    -1    -1
RK0029    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    -1    -1
RK0050    Miloslav Hofman, Dobruška    -4    -1
RK0003    Lukáš Spáčil, Ostrava    -4    -1

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 98. místo)
RK0016    Josef Hanyk, Vamberk    0    -2
RK0025    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    -4
RK0043    Jan Čtvrtečka, Přepychy    -1    -4
RK0082    Eva Dvořáčková, Doudleby    -1    -4
RK0042    Petr Hellinger, Dobruška    -4    -4
RK0055    Roman Izák, Opočno    -4    -4
RK0067    Lukáš Jech, Semily    -1    -7
RK0031    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    -1    -7