V čele průběžného pořadí se stále drží Kateřina Vaněčková z Houdkovic, která v tomto kole získala jedenáct bodů a celkově jich má na svém kontě 72.

Prosíme vítěze, na kterého čeká balíček pivovaru Tambor, aby kontaktoval naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 72
RK0041 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 60
RK0039 Václav Vaněček ml., Houdkovice 11 57
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 8 57
RK0065 Zdeňka Procházková, Jílovice 14 54
RK0094 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 14 52
RK0089 Darina Borisová, Týniště n. O. 8 52
RK0028 Juraj Jirásek, Sněžné 11 51
RK0026 Milan Koty, České Meziříčí 11 51
RK0073 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 51

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

RK0017 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 51
RK0011 Josef Albrecht, Týniště n. O. 8 51
RK0056 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 8 51
RK0076 Josefa Suchánková, Potštejn 8 51
RK0009 Václav Procházka, Týniště n. O. 5 51
RK0087 Jiří Fišer, Týniště n. O. 11 49
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 8 49
RK0019 Milan Koleno, Dobruška 11 48
RK0046 Pavel Konvalinka, Vamberk 11 48
RK0018 Jaroslav Macek, Dobruška 11 48

I. LIGA (21. – 30. místo)

RK0013 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 11 48
RK0038 Martin Střihavka, Voděrady 11 48
RK0010 Jiří Budula, Týniště n. O. 8 48
RK0055 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 48
RK0062 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 48
RK0022 Martin Sosna, Dobruška 5 48
RK0034 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 45
RK0070 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 11 45
RK0023 Petr Buryan, Opočno 8 45
RK0072 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 8 45

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)

RK0033 Jaroslav Šitina, Byzhradec 8 45
RK0064 Aleš Kupka, Čánka 5 45
RK0043 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 45
RK0096 Michaela Filipová, Rychnov n. K. 14 43
RK0053 Bořek Krejčí, Solnice 11 43
RK0058 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 11 42
RK0063 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 11 42
RK0020 Vladimír Gutler, Dobruška 8 42
RK0067 Josef Černý, Jílovice 5 42
RK0074 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 42

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)

RK0077 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 42
RK0029 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 11 41
RK0093 Milena Koblicová, Vamberk 2 40
RK0004 Maty Beranová, Týniště n. O. 11 39
RK0007 Pavel Provazník, Týniště n. O. 11 39
RK0003 Láďa Beran, Týniště n. O. 8 39
RK0097 Milan Nosek, Solnice 5 39
RK0044 Miroslav Šulc, Rychnov n. K. 5 39
RK0092 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 37
RK0068 Martin Nosek, Solnice 8 37

DIVIZE (51. – 60. místo)

RK0051 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 37
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 37
RK0059 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 11 36
RK0032 Josef Plachetka, Houdkovice 11 36
RK0030 Bohuslav Šolín, Val 8 36
RK0061 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 36
RK0016 Alena Danihelková, Ohnišov 0 35
RK0078 Lucie Šmídová, Hřibiny 11 34
RK0084 Petra Čtvrtečková, Náchod 2 34
RK0066 Ladislav Procházka, Jílovice 17 33

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)

RK0057 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 8 33
RK0027 Milan Jirásek, Křovice 8 33
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 8 33
RK0031 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 33
RK0069 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 33
RK0001 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 8 32
RK0095 Martina Filipová, Rychnov n. K. 8 31
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 5 31
RK0081 Petr Hellinger, Dobruška 2 31
RK0060 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 11 30

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)

RK0071 Pavel Marek, Javornice 5 30
RK0006 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 30
RK0045 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 30
RK0091 Jiří Klossowski, Dobruška 0 29
RK0080 Radek Hanuš, Ještětice 11 28
RK0021 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 27
RK0035 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 5 27
RK0005 Lukáš Jech, Semily 5 27
RK0088 Libor Beran, Albrechtice 0 27
RK0014 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 26

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)

RK0008 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 5 26
RK0048 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 25
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška 5 25
RK0024 Roman Izák, Opočno 11 24
RK0054 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 24
RK0036 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 22
RK0002 Lukáš Beran, Týniště n. O. 8 21
RK0049 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 8 19
RK0082 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 2 19
RK0086 Dominik Hellinger, Dobruška 8 16

PRALESNÍ LIGA (91. – 95. místo)

RK0090 Petr Kain, Dobruška -1 13
RK0015 Pavel Vacek, Dobruška 0 11
RK0025 Lilia Ščerbaková, Opočno -7 9
RK0037 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 7
RK0075 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 0

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)

RK0098 Pavlína Nosková, Solnice -1 -1

Výsledky zápasů 9. kola

1. Rychnov – Dobruška           5:0 1
2. Slavia Hradec – Kostelec       3:1 1
3. Týniště – Kunčice                 1:4 2
4. Vamberk – Solnice               1:3 2
5. Č. Meziříčí – Doudleby          1:1 0
6. Javornice – Lukavice           3:0 1
7. Borohrádek – K. Lhota         1:1 0
8. Častolovice – Žďár               4:3 1
9. Dobré – Křovice                   2:0 1
10. Olešnice – Domašín            1:3 2

Supertrefa: v 10 zápasech padlo 38 gólů