Výsledky zápasů 8. kola

1. Týniště Česká Třebová 1:0 1

2. Rychnov Úpice 2:1 1

3. Kostelec Roudnice 4:1 1

4. Opočno Deštné 2:3 2

5. Zdelov Lípa 0:3 2

6. Černíkovice Doudleby 1:0 1

7. Voděrady Žďár 1:3 2

8. Přepychy Lukavice 2:1 1

9. České Meziříčí B Domašín 2:0 1

10.Olešnice K. Lhota B 5:1 1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 33 branek.

Vítězem 8. kola Tip ligy čtenářů Deníku se stal Aleš Kupka z Čánky

LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)

RK0096 Bořek Krejčí, Solnice 11 55

RK0093 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 52

RK0037 Aleš Kupka, Čánka 14 46

RK0013 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 46

RK0072 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 46

RK0105 Iva Dohnálková, Rychnov 8 44

RK0095 Josef Plachetka, Houdkovice 11 43

RK0018 Petr Buryan, Opočno 8 43

RK0053 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 43

RK0019 Kateřina Ficencová, Chábory 5 43

EVROPSKÁ LIGA (11. 20. místo)

RK0012 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 43

RK0070 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 43

RK0027 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 11 40

RK0017 Martin Sosna, Dobruška 11 40

RK0067 Miloš Cvejn, Olešnice u RK 8 40

RK0038 Ladislav Provazník, Týniště 8 40

RK0088 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 40

RK0098 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 40

RK0092 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 40

RK0030 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 11 37

I. LIGA (21. 30. místo)

RK0085 František Vlasák, Zdelov 11 37

RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 8 37

RK0026 Milan Jirásek, Křovice 8 37

RK0015 Vladimír Gutler, Dobruška 5 37

RK0040 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 37

RK0043 Vladimír Vyplašený, Týniště 5 37

RK0020 Juraj Jirásek, Sněžné 2 37

RK0039 Pavel Provazník, Týniště 2 37

RK0033 Josef Černý, Jílovice 11 34

RK0087 František Kroš, Javornice 5 34

NÁRODNÍ LIGA (31. 40. místo)

RK0079 Miroslav Filip, Rychnov 2 34

RK0083 Vladislav Kuchař, Rychnov 2 34

RK0071 Josefa Suchánková, Potštejn 2 34

RK0106 Miroslav Jedlinský, Rychnov 5 33

RK0091 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 14 32

RK0046 Zdeněk Lohniský, Týniště 5 32

RK0049 Josef Albrecht, Týniště 8 31

RK0023 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 2 31

RK0002 Josef Podolský, Dobruška 2 31

RK0094 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 31

ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)

RK0074 Jaroslav Beránek, Rychnov 8 28

RK0003 Jaroslav Macek, Dobruška 8 28

RK0041 Lukáš Beran, Týniště 5 28

RK0069 Miroslav Dostálek, Rychnov 5 28

RK0059 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 28

RK0010 Radek Hofman, Dobruška 2 28

RK0008 Milan Koleno, Dobruška 2 28

RK0077 František Pašta, Solnice 2 28

RK0058 Pavel Marek, Rychnov -1 28

RK0090 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 11 26

DIVIZE (51. 60. místo)

RK0048 Jaroslav Valenta, Týniště 11 25

RK0065 Věra Kubcová, Rychnov 8 25

RK0014 Josef Ficenec, Dobruška 5 25

RK0054 Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z. 5 25

RK0016 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 25

RK0007 Petr Hellinger, Dobruška 2 25

RK0042 Miroslav Srneček, Týniště 2 25

RK0035 Ladislav Procházka st., Jílovice -4 25

RK0060 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 24

RK0047 Alois Charvát, Týniště 8 23

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. 70. místo)

RK0099 Lukáš Jech, Semily 8 23

RK0024 Milan Koty, Nový Hrádek 0 23

RK0068 Libuše Dostálková, Rychnov 5 22

RK0097 Stáňa Krejčová, Solnice 5 22

RK0086 Jaroslav Šitina, Byzhradec 5 22

RK0084 Miloš Dohnálek, Rychnov 2 22

RK0045 Václav Procházka, Týniště 2 22

RK0073 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 22

RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 22

RK0080 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 22

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. 80. místo)

RK0050 Darina Borisová, Týniště 5 21

RK0011 Jiří Klossowski, Dobruška 2 21

RK0075 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 19

RK0029 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 19

RK0036 Kateřina Skalská, Horní Malá Úpa 2 19

RK0101 Teresa Šolínová, Val 0 19

RK0004 Dominik Hellinger, Dobruška -1 19

RK0062 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 18

RK0089 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 17

RK0044 Jiří Budula, Týniště -1 17

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. 90. místo)

RK0066 Matěj Cvejn, Olešnice u RK 2 16

RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 16

RK0052 Oldřich Kubec, Rychnov -1 16

RK0005 Lucie Šmídová, Hřibiny -1 16

RK0063 Milan Nosek, Solnice 2 14

RK0034 Ladislav Procházka ml., Jílovice 8 13

RK0078 Michaela Filipová, Rychnov 5 13

RK0031 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 13

RK0100 Martina Filipová, Rychnov 2 11

RK0021 Alena Danihelková, Ohnišov -4 10

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. 100. místo)

RK0076 Kateřina Filipová, Rychnov -4 10

RK0051 Martin Nosek, Solnice -4 10

RK0028 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 10

RK0061 Radek Dvořáček, Doudleby 0 9

RK0009 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 8

RK0001 Ludmila Podolská, Dobruška 2 7

RK0056 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 7

RK0055 Pavel Marek, Javornice -1 7

RK0103 Milena Koblicová, Vamberk 5 5

RK0022 Bohuslav Šolín, Val -4 5

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. 105. místo)

RK0032 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 4

RK0064 Pavel Nosek, Solnice 2 4

RK0102 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. 0 2

RK0025 Milan Jirásek, Nové Město n. M. -1 1

RK0104 Ludmila Dohnálková, Rychnov -1 -6

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (106. místo)

RK0057 Roman Izák, Opočno -7 -11