Výsledky zápasů
7. kola
1. Týniště – Živanice  1:4 2
2. Rychnov – Dobruška 1:0 1
3. Kostelec – Třebechovice3:1 1
4. Albrechtice – Doudleby 7:1 1
5. Lípa – Borohrádek 3:2 1
6. Vamberk – Deštné nepočítáno
(změna pořadatelství)
7. Kostelec B – Solnice 0:3 2
8. Přepychy – Žďár 3:3 0
9. Vamberk B – Dobré 7:2 1
10. Křovice – Č. Meziříčí B 1:1 0
Supertrefa: v devíti zápasech padlo 43 branek

V čele se osamostatnil Miroslav Jelen z Týniště nad Orlicí, který má na kontě již 64 bodů.
Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Miroslava Jedlinského, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0049 Miroslav Jelen, Týniště n. O. 9 64
RK0007 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 15 58
RK0015 Josef Plachetka, Houdkovice 3 58
RK0034 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 9 55
RK0012 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 9 55
RK0024 Milan Koty, České Meziříčí 6 55
RK0001 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 6 55
RK0061 Kateřina Skalská, Malá Úpa 6 55
RK0055 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 3 55
RK0022 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 9 52
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0078 Jaroslav Suchánek, Potštejn 6 52
RK0051 Jiří Budula, Týniště n. O. 3 52
RK0026 Jaroslav Macek, Dobruška 3 52
RK0059 Zdeňka Procházková, Jílovice 0 52
RK0087 Lucie Šmídová, Hřibiny 0 50
RK0067 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 12 49
RK0003 Pavel Marek, Rychnov n. K. 9 49
RK0014 Jiří Řízek, Houdkovice 6 49
RK0077 Josefa Suchánková, Potštejn 6 49
RK0062 Ladislav Procházka ml., Jílovice 3 49
I. LIGA (21.- 30. místo)
RK0023 Juraj Jirásek, Sněžné 9 47
RK0035 Petr Buryan, Opočno 6 46
RK0016 Vladimír Gutler, Dobruška 6 46
RK0029 Milan Jirásek, Křovice 6 46
RK0005 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 6 46
RK0052 Václav Procházka, Týniště n. O. 6 46
RK0027 Miloš Šenkýř, Dobruška 6 46
RK0069 Lukáš Jech, Semily 3 46
RK0025 Viktor Macek, Běstviny 3 46
RK0068 Pavel Provazník, Týniště n. O. 3 46
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0076 Jaroslav Suchánek, Choceň 3 46
RK0028 Alena Danihelková, Ohnišov 0 46
RK0083 Martin Nosek, Solnice 12 45
RK0054 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 12 43
RK0050 Lukáš Beran, Týniště n. O. 9 43
RK0079 Aleš Kupka, Čánka 9 43
RK0066 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 9 43
RK0057 Jaroslav Šitina, Byzhradec 9 43
RK0053 Josef Albrecht, Týniště n. O. 6 43
RK0040 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 6 43
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0063 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 3 43
RK0017 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 3 43
RK0008 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 3 43
RK0048 Vladimír Zahrádka, Týniště n. O. 3 43
RK0086 Luboš Kratěna, Opočno 6 41
RK0080 Milan Koleno, Dobruška 3 41
RK0013 Bořek Krejčí, Solnice 9 40
RK0010 Stáňa Krejčová, Solnice 9 40
RK0004 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 6 40
RK0042 Martin Střihavka, Voděrady 3 40
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 0 40
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 6 38
RK0056 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 3 38
RK0018 Martin Sosna, Dobruška 6 37
RK0019 Radek Hofman, Dobruška 0 37
RK0082 Milan Nosek, Solnice 6 36
RK0084 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 6 35
RK0009 František Kroš, Javornice 3 34
RK0039 Martin Hrudík, Dobruška -3 34
RK0088 Petr Hellinger, Dobruška 6 32
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0074 Pavel Konvalinka, Vamberk 9 31
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 3 31
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška 0 31
RK0091 Roman Lohniský, Kostelec n. O. 3 29
RK0065 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 6 28
RK0044 Václav Vaněček st., Houdkovice 6 28
RK0060 Josef Černý, Jílovice 3 28
RK0041 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 3 28
RK0002 Pavel Marek, Javornice 3 28
RK0011 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 0 28
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0058 Ladislav Procházka st., Jílovice 0 28
RK0081 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 3 27
RK0072 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 9 26
RK0037 Teresa Šolínová, Val 6 26
RK0006 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 6 25
RK0064 Libor Hladík, Nový Hrádek 3 25
RK0047 Darinka Borisová, Týniště n. O. 9 23
RK0089 Jan Hellinger, Dobruška 6 23
RK0031 Lilia Ščerbaková, Opočno 6 22
RK0075 Lukáš Spačil, Ostrava 3 22
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 91. místo)
RK0085 Radek Hanuš, Ještětice 3 21
RK0073 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 3 20
RK0046 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 19
RK0038 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 0 18
RK0030 Milan Jirásek, Nové Město n. M. 0 15
RK0092 Pavel Nosek, Solnice 6 14
RK0045 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 13
RK0090 Dominik Hellinger, Dobruška 3 11
RK0032 Roman Izák, Opočno 6 7
RK0033 Pavel Vacek, Dobruška 0 7
RK0070 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 -4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (92. místo)
RK0071 Alena Dohnalová, Kostelec n. O. 0 -7