Výsledky zápasů
6. kola
1. Kostelec – Dobruška ⋌1:1 0
2. Rychnov – Kratonohy 1:1 0
3. Opočno – Černíkovice ⋌2:1 1
4. Albrechtice – Solnice ⋌5:2 1
5. Ohnišov – Zdelov ⋌0:1 2
6. Vamberk – Přepychy ⋌3:1 1
7. Petrovice – Častolovice ⋌2:2 0
8. Křovice – Roveň ⋌1:6 2
9. Doudleby B – Černíkovice B⋌0:0 0 10. Olešnice – Čermná 1:3 2
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 34 branek.

Prosíme vítězku, na kterou čeká dárkový balíček pivovaru Tambor, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0077 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 37
RK0009 Jaroslav Macek, Dobruška 11 34
RK0090 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 2 34
RK0065 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 2 34
RK0045 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 31
RK0035 Lukáš Jech, Semily 8 31
RK0083 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 5 31
RK0070 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 31
RK0032 Jiří Budula, Týniště n. O. 11 28
RK0071 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 28

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0037 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 5 28
RK0019 Petr Buryan, Opočno 2 28
RK0051 Jan Krejčí, Solnice 2 28
RK0058 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 28
RK0076 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 8 25
RK0036 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 8 25
RK0079 Josefa Suchánková, Potštejn 5 25
RK0082 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 2 25
RK0012 Petr Hellinger, Dobruška 2 25
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 2 25

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0080 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 25
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška -1 25
RK0054 František Kroš, Javornice -1 25
RK0041 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 14 23
RK0063 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 22
RK0088 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 5 22
RK0029 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 22
RK0030 Josef Albrecht, Týniště n. O. 2 22
RK0081 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 22
RK0069 Josef Plachetka, Houdkovice 2 22

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0066 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 22
RK0094 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 5 20
RK0040 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 19
RK0084 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 19
RK0062 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 19
RK0061 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 19
RK0010 Milan Koty, České Meziříčí 2 19
RK0038 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 2 19
RK0078 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 19
RK0064 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. -1 19

ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0008 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. -1 19
RK0067 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 19
RK0014 Lucie Šmídová, Hřibiny -4 19
RK0095 Milena Koblicová, Vamberk -1 17
RK0085 Martin Nosek, Solnice -1 17
RK0053 Stanislava Krejčová, Solnice 5 16
RK0046 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 16
RK0033 Pavel Provazník, Týniště n. O. 5 16
RK0089 Jiří Fišer, Týniště n. O. 2 16
RK0011 Juraj Jirásek, Sněžné 2 16

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0028 Martin Sosna, Dobruška 2 16
RK0055 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -1 16
RK0075 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -1 16
RK0059 Libor Hladík, Nový Hrádek -1 16
RK0093 Miloslav Šulc, Rychnov n. K. 5 14
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 2 14
RK0050 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 14
RK0024 Alena Danihelková, Ohnišov -1 14
RK0047 Josef Černý, Jílovice 5 13
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 5 13

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0034 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 13
RK0026 Vladimír Gutler, Dobruška 2 13
RK0006 Milan Koleno, Dobruška 2 13
RK0017 Bohuslav Šolín, Val 2 13
RK0091 Vladimír Beran, Týniště n. O. -1 13
RK0002 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -1 13
RK0044 Aleš Kupka, Čánka -4 13
RK0001 František Vacek, Dobruška -4 13
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška 5 10
RK0025 Milan Jirásek, Křovice 5 10
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0060 Pavel Marek, Javornice 5 10
RK0074 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 10
RK0005 Miloš Šenkýř, Dobruška -1 10
RK0018 Radek Hofman, Dobruška 8 7
RK0016 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 5 7
RK0027 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 7
RK0049 Ladislav Procházka st., Jílovice 5 7
RK0073 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 2 7
RK0068 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 7
RK0007 Luboš Kratěna, Opočno 2 5

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0072 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -1 4
RK0056 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 4
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice -1 4
RK0023 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 3
RK0096 Jan Koblic, Vamberk -1 3
RK0004 Petr Kain, Dobruška 2 1
RK0086 Pavel Nosek, Solnice 0 -1
RK0087 Radek Hanuš, Ještětice 2 -2
RK0043 Jaroslav Šitina, Byzhradec 2 -2
RK0022 Roman Izák, Opočno 0 -3

PRALESNÍ LIGA (91. – 95. místo)
RK0039 Lukáš Beran, Týniště n. O. -4 -4
RK0013 Jan Hellinger, Dobruška -4 -5
RK0057 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -8
RK0052 Bořek Krejčí, Solnice -1 -8
RK0003 Pavel Vacek, Dobruška -1 -8

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)
RK0015 Dominik Hellinger, Dobruška -4 -20