Průběžné pořadí


LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0041    Josef Černý, Jílovice                          14    34
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk                 11    34
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí                   11    34
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice               5    34
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště                  14    33
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové            14    31
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice                      11    31
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška                       8    31
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.           8    31
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice                   5    31

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice            5    31
RK0010    Aleš Kupka, Opočno                            11    28
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov                  11    28
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.                   11    27
RK0090    Jiří Fišer, Týniště                                    8    27
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště                               17    25
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.               11    25
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné                            11    25
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.                     11    25
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.            11    25

I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště                              11    25
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška                          8    25
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                      11    22
RK0061    Martin Sosna, Dobruška                           11    22
RK0051    Josef Albrecht, Týniště                               8    22
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn                        8    22
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn                       8    22
RK0057    Jakub Vanický, Libčany                               8    22
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště                                5    22
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice                        5    22

II. LIGA (31. – 40. místo)
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška                           11    21
RK0055    Jiří Budula, Týniště                                     14    19
RK0020    František Kroš, Javornice                             11    19
RK0042    Pavel Marek, Rychnov                                  11    19
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov                                  8    19
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště                                  8    19
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy                                 5    19
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.                   5    19
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška                                  5    19
RK0049    Kamil Proutek, Týniště                                    5    19

ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)
RK0078    Václav Vágner, Dobruška                                11    18
RK0091    Lukáš Jech, Semily                                          8    18
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina                               0    17
RK0031    Jan Charvát, Čestice                                         0    17
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice                                   0    17
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice                               0    17
RK0056    Lukáš Beran, Týniště                                        11    16
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov                                 11    16
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště                                  11    16
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.                        8    16

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška                                 8    16
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                                 5    16
RK0017    Jan Krejčí, Solnice                                               5    16
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice                               5    16
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk                                        2    16
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov                               0    16
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec                                     5    15
RK0101    Petr Buryan, Opočno                                           14    14
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška                                         8    14
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov                                     8    13

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice                                              8    13
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                                   2    13
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice                                    2    13
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.                                    5    12
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška                                        11    10
RK0048    Radek Hofman, Dobruška                                      11    10
RK0063    Milan Koleno, Dobruška                                           8    10
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.                                      8    10
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov                                           5    10
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice                                     5    10

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)
RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška                                       8    9
RK0097    Darinka Borisová, Týniště                                           5    9
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště                                           5    9
RK0100    Pavel Marek, Javornice                                               8    8
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.                            5    8
RK0046    Roman Izák, Opočno                                                11    7
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk                                                8    7
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov                                          8    7
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                                         5    7
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek                                            5    7

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.                                      5    7
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov                                               2    7
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice                                     2    7
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk                                            0    7
RK0070    Bohuslav Šolín, Val                                                      11    4
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory                                          8    4
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno                                                 5    4
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.                                       2    4
RK0096    Radek Boris, Týniště                                                      0    4
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov                                                0    4

OKRESNÍ PŘEBOR (91. – 100. místo)
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov                                                0    4
RK0085    Josef Vanický, Libel                                                         0    3
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice                                            8    1
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice                                              5    1
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.                                           5    1
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava                                                        2    1
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí                                                       0    1
RK0054    Martin Horký, Týniště                                                         0    0
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň                                                5    -2
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí                                                 0    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno                                                   2    -15

Výsledky zápasů 6. kola

 1. Týniště – Kratonohy                          3:0         1
2. Rychnov – N. Bydžov B                    4:2         1
3. Dobruška – Kostelec                         4:0         1
4. Častolovice – Opočno                        1:1         0
5. Černíkovice – Č. Meziříčí                0:1        2
6. Rychnov B –  Vamberk                      5:1        1
7. Albrechtice – Lípa                                4:2        1
8. Voděrady – Lukavice                          1:1        0
9. Kostelec B – Slatina                            4:1         1
10. Olešnice –  Domašín                            4:1    1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 40 branek.