VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem 4. kola Tip ligy se stal Miloš Šenkýř z Dobrušky

Rychnov n. K. – Vítězem 4. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku se stal Miloš Šenkýř z Dobrušky (RK0013), který získal, stejně jako dalších pět soutěžících, čtrnáct bodů. O jeho triumfu rozhodlo, že byl nejblíže Supertrefě. Do čela průběžného pořadí se dostal Bořek Krejčí ze Solnice (38 b.). Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Prosíme Miloše Šenkýře, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 687 661.⋌(re)

10.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

Výsledky 4. kola
1. Pardubice B – Týniště          ⋌3:1             1
2. Nový Bydžov – Rychnov         ⋌1:4          2
3. Kostelec –  Hořice            ⋌3:0           1
4. Č. Meziříčí – Předměřice      ⋌0:0          0
5. Černíkovice – Vamberk        ⋌ 4:1            1
6. Borohrádek – Lípa            ⋌ 2:0           1
7. Voděrady – K. Lhota             ⋌  1:0           1
8. Častolovice B – Dobruška B⋌0:2           2
9. Doudleby B – Albrechtice B ⋌1:2           2
10. Labuť – Olešnice v O. h.         ⋌5:0           1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 30 branek.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0096    Bořek Krejčí, Solnice        ⋌ 11            ⋌38
RK0072    Jaroslav Suchánek, Choceň        8              38
RK0067    Miloš Cvejn, Olešnice u RK        14              32
RK0093    Kateřina Vaněčková, Houdkovice        14              32
RK0006    Jan Hellinger, Dobruška        11              32
RK0098    Pavel Konvalinka, Vamberk        11              32
RK0053    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.        11              32
RK0058    Pavel Marek, Rychnov        11              32
RK0030    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.        8              32
RK0008    Milan Koleno, Dobruška        8              32
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0070    Jaroslav Suchánek, Potštejn                                                   8              32
RK0019    Kateřina Ficencová, Chábory        2              32
RK0026    Milan Jirásek, Křovice        14              29
RK0018    Petr Buryan, Opočno        11              29
RK0020    Juraj Jirásek, Sněžné        11              29
RK0083    Vladislav Kuchař, Rychnov        11              29
RK0042    Miroslav Srneček, Týniště        8              29
RK0071    Josefa Suchánková, Potštejn        8              29
RK0002    Josef Podolský, Dobruška        5              29
RK0043    Vladimír Vyplašený, Týniště        5              29
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0095    Josef Plachetka, Houdkovice        14              26
RK0060    Eva Dvořáčková, Doudleby        11              26
RK0040    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.        11              26
RK0010    Radek Hofman, Dobruška        8              26
RK0035    Ladislav Procházka st., Jílovice        8              26
RK0039    Pavel Provazník, Týniště        8              26
RK0038    Ladislav Provazník, Týniště        8              26
RK0092    Václav Vaněček st., Houdkovice        8              26
RK0015    Vladimír Gutler, Dobruška        5              26
RK0029    Libor Hladík, Nový Hrádek        5              26
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0079    Miroslav Filip, Rychnov                                                    2               26
RK0046    Zdeněk Lohniský, Týniště        2              24
RK0013    Miloš Šenkýř, Dobruška        14              23
RK0059    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.        11              23
RK0012    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.        11              23
RK0016    Jaroslav Gutler, Hradec Králové        8              23
RK0087    František Kroš, Javornice        8              23
RK0077    František Pašta, Solnice        8              23
RK0027    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.        8              23
RK0017    Martin Sosna, Dobruška        8              23
ČESKÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0049    Josef Albrecht, Týniště                                                   5               23
RK0023    Zdeněk Krejčí, Ohnišov        5              23
RK0106    Miroslav Jedlinský, Rychnov        11              22
RK0105    Iva Dohnálková, Rychnov        8               21
RK0003    Jaroslav Macek, Dobruška        11              20
RK0061    Radek Dvořáček, Doudleby        8              20
RK0024    Milan Koty, Nový Hrádek        8              20
RK0028    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.        8              20
RK0041    Lukáš Beran, Týniště        5              20
RK0074    Jaroslav Beránek, Rychnov        5              20
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0082    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                                                             5              20
RK0069    Miroslav Dostálek, Rychnov        5              20
RK0037    Aleš Kupka, Čánka        5              20
RK0005    Lucie Šmídová, Hřibiny        5              20
RK0014    Josef Ficenec, Dobruška        2              20
RK0045    Václav Procházka, Týniště        2              20
RK0099    Lukáš Jech, Semily        11               18
RK0044    Jiří Budula, Týniště        5               18
RK0009    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.        11               17
RK0065    Věra Kubcová, Rychnov        11               17
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0085    František Vlasák, Zdelov                                                         11                 17
RK0076    Kateřina Filipová, Rychnov        8               17
RK0004    Dominik Hellinger, Dobruška        8               17
RK0066    Matěj Cvejn, Olešnice u RK        5               17
RK0068    Libuše Dostálková, Rychnov        5               17
RK0007    Petr Hellinger, Dobruška        5               17
RK0025    Milan Jirásek, Nové Město n. M.        5               17
RK0054    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.        5               17
RK0073    Lukáš Spáčil, Ostrava        5               17
RK0056    Lilia Ščerbaková, Opočno        5               17
KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71.- 80. místo)
RK0088    Václav Vaněček ml., Houdkovice                                                5               17
RK0094    Jana Vaněčková, Houdkovice        5               17
RK0050    Darina Borisová, Týniště        2               17
RK0011    Jiří Klossowski, Dobruška        2               17
RK0055    Pavel Marek, Javornice        2               17
RK0033    Josef Černý, Jílovice        -1               17
RK0101    Teresa Šolínová, Val        14               16
RK0022    Bohuslav Šolín, Val        8               15
RK0047    Alois Charvát, Týniště        5               15
RK0090    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.        0               15
KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81.- 90. místo)
RK0036    Kateřina Skalská, Horní Malá Úpa        8               14
RK0075    Milda Bartoš, Kostelec n. O.        5               14
RK0080    Lenka Dohnalová, Kostelec n. O.        5               14
RK0031    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.        5               14
RK0051    Martin Nosek, Solnice        5               14
RK0062    Vlastimil Dvořáček, Doudleby        2               14
RK0078    Michaela Filipová, Rychnov        2               14
RK0081    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.        -7               14
RK0100    Martina Filipová, Rychnov        5               12
RK0089    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.        0               12
OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY (91. – 100. místo)
RK0091    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.                                               0               12
RK0052    Oldřich Kubec, Rychnov        8               11
RK0086    Jaroslav Šitina, Byzhradec        8               11
RK0021    Alena Danihelková, Ohnišov        5               11
RK0097    Stáňa Krejčová, Solnice        5               11
RK0001    Ludmila Podolská, Dobruška        5               11
RK0084    Miloš Dohnálek, Rychnov        -1               11
RK0034    Ladislav Procházka ml., Jílovice        5                 8
RK0063    Milan Nosek, Solnice        2                 8
RK0032    Zdeňka Procházková, Jílovice        2                 8
OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY (101. – 105. místo)
RK0048    Jaroslav Valenta, Týniště                                                             2                  8
RK0057    Roman Izák, Opočno        -1                 5
RK0064    Pavel Nosek, Solnice        -1                 5
RK0102    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.        0                 2
RK0103    Milena Koblicová, Vamberk        5                 0
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (106. místo)
RK0104    Ludmila Dohnálková, Rychnov        2                -5

Autor: Leoš Dragúň

10.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SkiResort Černá hora - Pec postavil v lyžařském areálu v Černém Dole novou lanovku. V minulých dnech na ní instaloval sedačky, teď projde zátěžovými zkouškami.

Nová lanovka v Černém Dole už má sedačky, vyhlíží zimní sezonu

ANTONÍN TICHÝ svým příchodem na svět potěšil maminku Lenku Veselou a tatínka Radoslava Tichého z Máslojed. Chlapeček se narodil 14. října v 8:53 s váhou 3080 gramů a délkou 49 cm. Tatínek byl u porodu fantastický a prý měl více kuráže než maminka.
6

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Šachisté vstoupili do nové sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala Krajská soutěž – skupina východ šachových družstev.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Demokracie má díky volbám své vzrušující momenty, jakkoli by je v politice hledal možná jen masochista. V Královéhradeckém kraji voliči o víkendu dopsali příběh, který se začal vyprávět přesně před rokem po skončení krajských voleb.

Bagr už hrábl do země, terminál pro autobusy bude příští rok

Královéhradecko, Broumov - Výstavba nového autobusového terminálu za více než 23,6 miliónu korun se v polovině října konečně rozběhla.

Březhradští se odvolali proti nebezpečné čističce

Hradec Králové - Spolek Zdravý a bezpečný Březhrad se odvolal proti povolení k provozu chemické čistírny odpadních vod v areálu bývalé březhradské Salmy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení